2703
2553
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390812 بازدید | 917 پست
دارن کاری میکنن  که استاتر مجبوربشه  امروز تلویزیون بخره ببره خونشون😂😂😂

والا ما با اینک عقلمون میرسید خونواده ها خیلی نظر میدادن بخصوص همسرم  

این نبود ک بگیم تی وی نگیریم اونا هم بگن اوکی هر جور راحتین. .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟  کدوم سمت هستین کنجکاو شدم

توی یکی از استان های بزرگ و از قضا شهری که زندگی میکنیم خیلی شهر مدرن و خوبیه 

اما طایفه ما مبل و اینچیزا نمیدن 

ولی خودم هدفم اینه به امید خدا همچی بگیرم و یه خونه توپ با یه دکور توپ بچینم

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
2720
خانوما ول کنین دیگه چارتا عکس جهاز باهم دیدیم خوش باشیم دیگه قرار نیست سلیقه همه یکی باشه بنده خدا ر ...

🤣🤣🤣🤣

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
ما پول نداریم و تو خونمون مبلم نداریم کسیم تا حالا فلج نشده تو خونمدن  اصن سمت ما کمتر کسی مبل ...

فلج لفظ مناسبی نیست 

من خودم دیسک کمر دارم 

روی زمین نشستن و بلند شدن خیلی سخته برام 

حالا تو خونه آدم راحته میتونه دراز بکشه ولی تو مهمونی هی باید ۴زانو و مچاله بشینی آدم پاش خواب میره 

2714
والا ما با اینک عقلمون میرسید خونواده ها خیلی نظر میدادن بخصوص همسرم   این نبود ک بگیم تی وی ن ...

واااای وااای من اصلا تشک مهمون نمی‌خواستم 

مامانم رفت بزور ۵ دست سفارش داد هر چی گفتم نمیخواااام چخبرع ( با پشم درست کردن پف داره اصلا دوست ندارم)

اصلا چرا ۵ دست 

کار خودشو کرد 

فقط اتاق خوابمو اشغال کرده 😑😑😑😑😑😑

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
والا ما با اینک عقلمون میرسید خونواده ها خیلی نظر میدادن بخصوص همسرم   این نبود ک بگیم تی وی ن ...

خب اینا زن وشوهر به توافق رسیدن وخودشون باید از جهازشون لذت ببرن بقیه چرا باید دخالت کنن

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
توی یکی از استان های بزرگ و از قضا شهری که زندگی میکنیم خیلی شهر مدرن و خوبیه  اما طایفه ما مب ...

ایشالله عزیزم بزودی 

امضات قدت چنده؟ میخوای چاق بشی؟

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2706