2733
2734
عنوان

لاک ناخن😭😭😭

613 بازدید | 40 پست

چه خاکی تو سرم کنم رو فرش و رو تختی و کمد و همه جا مالیده با چی میره حالا 😭😔

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    

هیچی مادرتون الان میاد به حسابتون میرسه

خدا رحمتت کنه جوون خوبی بود

حرف اخرت چیه؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمد و فرش استون... اگه نرف بنزین... رو تختی هم بنزین بزنی بوش میمونه.. استون رو هم بزنی فک‌نکنم ب ...

چه من روزگار ندارم 

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
روی کمد رو با استیون تمیز کن فرش و روتختی ام با سیف قرمز شاید تمیز شد

استون از کجا بیارم حالا بمونه بعد میره 

2738

اقایی؟؟؟

لاک واسه چیت بود

به لاک چیکار داشتی اخه مرد حسابی

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

لاک پاک کن بخر فرش  رو میدونم با زحمت زیاد پاک میشه 

روتختی رو باید بیخیال بشی کمد رو هن با استن یا لاک پاکن امتحان کن،تجربه فرش و روتختی دارم ولی کمد نه

البته روتختی رو اصلا سعی نگن با استن پاک کنی ببرش خشک شویی

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�
چه من روزگار ندارم 

بالاک پاک کن پاک کن میره نترس من رو روتختی شیرین ریخته بود لاک قرمز با پد لاک پاک کن   قشنگ تمیز شد

من خیلی بابایی بودم لوس و دردونه بابام بود وای لعنت به این دنیا لعنت به این زندگی که بدون بابام باید ادامه پیداکنم ای خدا بابام به چه آسونی پرکشیدورفت همه میگن خیلی خوش سعادت بوده ولی من میگن کاش مریض بود زمین گیر بود ولی بود خودم کنیزیشو میکرد به جون خودش که عزیزتر از اون کسی نیست برام با زبونم تروخشکش میکرد ولی صد حیف که رفت و تنهامون گذاشت ددلیم من بدون تو بلد نیستم زندگی کنم🖤🖤🖤😭😭😭😔😔😔😔😔😔😔😢😢😢😢😭😭😭
کی ریخته؟ با لاک پاک کن استون

دختر داداشم مث فشنگ اومد مالونده و رفت همه جا را به چوخ داده😢

2706