2733
2734
عنوان

دلیلتون برای بچه نداشتن؟؟؟؟

847 بازدید | 77 پست

چرا اکثرا مخالف بچه و بچه دار شدن هستین؟( اونایی که اینجورین منظورمه) 

چرا تا طرف می‌نویسه شوهرم گفته بچه دار بشیم شروع میکنید انرژی منفی دادن؟

God help me to be strong enough not to lie to myself 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون آینده ای وجود نداره در هیچ جای جهان ...وگرنه ما شرایطش رو هم داریم که حتی بچمون رو بفرستیم بره ..اما دنیا جای خوبی نیست و از اونطرف من خودمم رو اونقدر کامل نمیبینم که بخوام یک ادم دیگه رو تربیت کنم و درست و بدون هیچ زمینه روحی و روانی تحویل جامعه بدم 

چون توایران کشوری که بدردجرزدیوارم نمیخوره هرکی زندگی کنه بدبخته (غیراونایی کع اختلاس میکنن)🙂😂 

پس نتیجه میگیریم که چی؟

بچه نباشه کلا🙂👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯👩‍🦯

قبلنح میگفتنح اینح بی صاحابوح بزار پایینح و بروح پایع درساتـ༒︎𒊹︎︎︎ᴥ︎︎︎𒊹︎︎︎ الانح میگنح این بی صاحابوح بگیروح برو پایع درصات:)シ︎꧁😺🤧✌️/_______________چراکشتیش؟___آقای قاضی لواشکاموخورد🙂😾😺__آزادی😐🖐️💫____________ط/تنها/ببعی/در/علفزار/قلبمی🙂🌠🤍E♥️من باشم وعروصکام وگوشیم وهندفریم وحیوون خونگیام/بدون لب ودهنایی کع ادعامیکنن عادمن....(:✨
2740

بعضی مشکل مالیه .من خودم وضع مالیم خوب بود اما به خاطر تفریح دو نفرمون دوست نداشتم دخترم زوری اومد 😅هر کار کردیم موند الان عشق زندگیمونه ۳ سالشه شوهرم بدون اون آبم نمیخوره. میگه باید یه دختر دیگه بیاریم

چون از هر ده نفری که تصمیم به بچه دار شدن می گیرن

نه نفر عرضه، شرایط و روان سالم و صلاحیت لازم برای بچه دار شدن رو ندارن

البته من همینجوری به کسی نمیگم بچه دار نشین، مگر اینکه خودش شرایط زندگیش و شوهرش رو توصیف کرده باشه و شرایط داغونی باشه

در اخر ما اسلحه رو سر کسی نذاشتیم، نهایتا تصمیم خودشونه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

این نظر خود منه فقط 

بچه دار شدن یه مسولیت خیلی خیلی خیلی بزرگیه که هرچقدر از سختیش بگم کم گفتم.تو به عنوان پدر و مادر اول از همه باید اصول رفتار تربیت بزرگ کردن بچه رو بلد باشی دوم باید در لحاظ مالی کاملا تامینش کنی جوری که بچه تو سن ۴ سالگی نیاد بگه خاله چون پول نداریم فعلا نمیتونم این چیزی ک دوس دارم بخرم!

باید تو تک تک لحظات عمرش کنارش باشی پشتش باشی هرکاری کرد چه اشتباه چه غلط باید تو درستش کنی!

اینا فقط ی قسمت کوچیکشه

•°~میشه یه صلوات برام بفرستید~°•