2737
2739
عنوان

دلم به حال خودم سوخت 🥺🥺🥺فقیرفقرا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 165 پست
دلم ثروت و مرفهی میخواد 😔😔😔😔

استارتر اینو بدون با نالیدن به جایی نمیرسی

همیشه تو هر شرایطی سعی کن شکرگزاری کنی و پر از انرژی مثبت باشی.. اینجوری خیلی بهتر جذب میکنی ثروتو

حتی اسم فقر هم نیار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی بزرگترین نعمته

پولدار ترین آدم دنیا همکه باشه سالم نباشی هیچی

پول همه چیز نیست همه پولدارا خوشبخت نیستن

تو زندگی خودتو بکن اگه قرار باشه حسرت زندگی دیگرانو بخوریم که میمیریم

باطن زندگی تو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکن

خیلیا هم هستند که داشته های تو براشون حسرته

من امروز به واسطه امام حسین هدیه مو از خدا میگیرم امام حسین ضامن سلامتی مادرم مییشه.......................... خدایا شکرت مادرم به حال خوبش برگشت....خدایا شکرت دیگه مریض نیست....خدایا شکرت.....هزاران هزاران بار شکرت....از خوشحالی دلم میخواد تا صبح سجده شکر کنم.....دلم میخواد فریاد بزنم خدایا شکرت برام معجزه کردی....
2728
والا ابن وضعش خوبه دومیلیون خرید کرده 

ولی خدایی الان یه کیف و کفش مانتو همین حدودا درمیاد حالا نه دقیقا دو میلیون ولی یک و خرده ای ممکنه باشه.گرونی داره بیداد می‌کنه.

ولی نه میلیون واسه لباس زیر خیلی برگریزونه.غکر کنم خالی بسته

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740
ابجی  خاک توسرررم

دور از جون

یا امام حسین علیه السلام شفاعتم کن ،،من در منزل برای مردم  عبادات استیجاری ،،،تلاوت  قرآن انجام میدم ،نماز قضا اموات خونده میشه الهی روحشون شاد باشه ،،مادرم سه فرزند هستم 
میگفت مارکش ویکتوریا است

من هیچ وقت فلسفه مارک خریدن رو درک نکردم آخه آدم چرا باید پول مارک بده خو🚶

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
2706