2737
2739
عنوان

خانومای اصفهانی، شما اطلاعی دارید..؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 53 پست
جهرمی زاده ک اصلنننن نرو دوماه پیش زنداداشم طبیعی زایمان داشت با وجود تاکیدی ک هروقت میرفت مطبش می ...

واقعا؟ ای باباا میگن عالیه که این دکتر. ادم گیج میشه یکی میگه خوبه یکی میگه بده. ولی من خداییش تاحالا نشنیدم کسی راجب هفت برادران بد بگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ ای باباا میگن عالیه که این دکتر. ادم گیج میشه یکی میگه خوبه یکی میگه بده. ولی من خداییش تاحال ...

هفت برادرانو نشنیدم

ولی جهرمی همه ازش ناراضین

فقط تو دوره بارداری خوش برخورده و تحویل میگیره

موقع زایمان دیگه حال نداره بیاد بالاسرت

2728
بیمه تکمیلی قبول میکنه؟من خودم پنج سال پیش اونجا یه عمل داشتم واقعا خب محیطش خوب بود ولی فکرمیکنم کا ...

منم شنیدم خوبه 

من خودم زهرای مرضیه سزارین شدم ولی چون حال روحیم اون موقع خوب نبود و بچمو از دست دادم اسمشو میشنوم حالم بد میشه و از اون اطراف رد نمیشم و اینقدر توی حال خودم بودم و درگیر بودم که هیچی نفهمیدم و همش برام بد بود واسه همین هر کی میپرسه بیمارستان  زهرای مرضیه خوبه من جوابی ندارم بدم چون اون موقع حالم بد بود به قول معروف بد بردم ازش وگرنه خواهرشوهرم همونجا طبیعی زایمان کرد و خوب بود براش 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2738
هفت برادرانو نشنیدم ولی جهرمی همه ازش ناراضین فقط تو دوره بارداری خوش برخورده و تحویل میگیره موقع ...

فکر کنم اخر همون هفت برادرانو برم پیشش. ایشون توی بیمارستان های زهرای مرضیه،میلاد و سینا هستن.

اتاق خصوصی و وی ای پی تفاوتشون چیه؟

وی ای پی

طبقه پنجم عسگریه است

کلن ده‌ دوازده تا اتاقه

خودت با هر تعداد ادم ک بخای میتونی بمونی تو اتاقت

همراهات هرموقع ک دلشون بخاد میان عیادتت و میرن

برای همراه میوه و ابمیوه سرو میشه

منو غذایی میدن برای نهارو شام ک غذای بیمارستانی نیست و شامل چندنوع غذای باکیفیته ک خودتو همراه میتونید انتخاب کنید

هرموقع ک ب کمک احتیاج داشتی سریع برات یه ماما میفرستن 

صب قبل ترخیص دکتر میاد اتاقت برای معاینه بچه و خودتو ....اینا تجربه من بود 

اخی عزیزم اره خب حق دارید...

اگه باردارید واسه من دعا کنید شما الان پاکید و دعاتون رو خدا میشنوه ان شاءالله که نفستون حقه و شرایطمون بهبود پیدا کنه منم بتونم مادر بشم حسرت بغل کردن بچه به دلم مونده تا کی بچه های دیگرانو بغل کنم 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
اهان پس درواقع هم خصوصیش خوبه هم وی ای پی.

نههه عسگریه خصوصی نداره فقط وی ای پی داره فک کنم

لیست قیمتاشو ک فرستادم

بیمارستانای دیگه خصوصی دارن

عسگریه فقط وی ای پی داره هزینه ام شبی ۷ملیون و خورده بود تا چهارماه پیش