2726

اطلاعی دارید که بین این سه تادکتر زنان وزایمان کدومشون بهترن، اخلاقشون، کارشون، ترجیح زایمان طبیعی یا سزارین، کلا ازهمه لحاظ. دکتر هاله وفایی ، دکتر الهام هفت برادران، دکتر نوشین جهرمی زاده...

اینا رو نمیشناسم.  

دکتر فرزانه جابری

فرشته حقیقت 

دکتر زهرا شهشهان بهترن.  

من خودم سزارین پیش دکتر حقیقت بودم   سه روز بعد بلند شدم بیمارستان میلاد   

جابری هم خانواده ست 

شهشان سینا

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
اینا رو نمیشناسم.   دکتر فرزانه جابری فرشته حقیقت  دکتر زهرا شهشهان بهترن.   من خ ...

دکتر حقیقت رو که بعضیا بدش رو میگن..

شما کی زایمان کردید؟الان میگن بیمارستان میلاد خیلس بد شده و اصلا خوب نیس، تجهیزات خوبی دارند ولی همشون تازه کار هستند و مهارت ندارند..نمیدونم والا یجورایی انگار اسمش دررفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر نوشین جهرمی زاده.

من سه تا زایمان طبیعی پیششون انجام دادم عالیه..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2728
دکتر حقیقت رو که بعضیا بدش رو میگن.. شما کی زایمان کردید؟الان میگن بیمارستان میلاد خیلس بد شده و اص ...

نه عزیزم اصلا اینطور نبود   

بیمارستان بسیار مجهز رسیدگی عالی . بسیار تمیز . 

دکتر حقیقت اشتباهاتی داشته اما در کل دکتر خوبیه و دستشم سبک بود . 

من سه سال پیش 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
دکتر نوشین جهرمی زاده. من سه تا زایمان طبیعی پیششون انجام دادم عالیه..

بهتر از دکتر هفت برادران هستند ایشون؟ منم تعریفشون رو خیلی شنیدم. توی مطب یه نفر میفرستن داخل یا چند نفر؟

سزارین اختیاری اجازه میدن؟

اخلاقشون چطوره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

نه عزیزم اصلا اینطور نبود    بیمارستان بسیار مجهز رسیدگی عالی . بسیار تمیز .  دکتر ...

والا باچیزایی که ادم میشنوه از این دکتر و این بیمارستان دیگه پاش نمیکشه.. بازم ممنون از راهنماییت عزیزم

دکتر هفت برادران رو شنیدم خوبه اونا رو نمیشناسم نمیدونم 

خودم پیششون رفتم ولی برای یه عفونت ساده بود، و بنظرم خوب بودن با اولین برخورد. کارشونم شنیدم خیلی خوبه

خودم پیششون رفتم ولی برای یه عفونت ساده بود، و بنظرم خوب بودن با اولین برخورد. کارشونم شنیدم خیلی خو ...

منم فقط شنیدم پیششون نرفتم تا حالا 

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
بهتر از دکتر هفت برادران هستند ایشون؟ منم تعریفشون رو خیلی شنیدم. توی مطب یه نفر میفرستن داخل یا چند ...

دکتر هفت برادران هم خیلی خوبه عزیزم..دختر خالم مریض ایشونه..

والا از سزارین اختیاری دکتر جهرمی زاده خبر ندارم گلم..

نه تکی ویزیت میکنن..

دو تا ماما دارن دم دستشون..

بسیار با سواد و دستشون سبک و خوبه..

انصافا من راضی ام خیلی...اخلاقشون هم بسیار دلسوز و مهربون و خاکی..

اینقدر باهاش احساس راحتی میکنی که نگو...

زنگ بزن مطبش سزارین رو بپرس...32682983

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

درمانگاه زنان میلاد هر روز یه دکتر خوب هست   . 

طاهریان 

قهیری 

سلطانی .....

میتونی بری هم دکتر ببینی هم بیمارستان رو   

تقریبا هر روز حوالی یک به بعد 

دکتر نوشین جهرمی زاده. من سه تا زایمان طبیعی پیششون انجام دادم عالیه..

میبخشید بین بیمارستان های سینا، امیرالمومنین، میلاد و زهرای مرضیه و عسگریه کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

2706