2733
2734
بابا چه ربطی داره من همکارم رو میز کناریم می شینه دائم فیلم پورنو دانلود می کنه می بینه سید هم هست نمازم می خونه زیارت عاشورا هم میشینه زار زار گریه می کنه
خدایا به بزرگیت ایمان داشتم و دارم به حکمتت ایمان داشتم و دارم شکر می کنم که خواسته منو اجابت کردی در پناه خودت سالم و کامل به این دنیا قدم بزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
برو به مسئولتون بگو . خیلی راحت . من همین کارو کردم تازه میز کناریم هم نبود اتفاقی دیدم داره این کارو می کنه رفتم گفتم . البته گفتم نمی خوام بفهمه از جانب من بوده .
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!