2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بذار تو حال خودش باشه ....این یعنی تو بهش باج ندادی و طبق خواسته خودت رفتار کردی ....بعدم قبول کن ذاتا بعضیا عزیزتر میشن .....ک مهمم نیس .....مهم اینه دوستیاشون پایدارباشه و به غلط کردم نیوفتن 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
ولشون کن با هم خوش باشن من از خدامه برادرشوهر کوچیکه زن بگیره دست از سر من بردارن برن به جهنم

منم از خدام بود 

خداییش هم دست از سر من برداشتن 

ولی اونا ساپورت میکنن حسابی این یکم رو مخمه

خدایا شکرت   
2731

اسی توروخدا بنویس بمونید برای هم عشقتون مانا  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
من حسود نیستم با خواهر شوهر و جاری هم مشکل ندارم ولی این واقعا یه جوریه نباید فقط برای یه زن داداش ب ...

اون مشکل از خواهر شوهر بوده

و در آخر درد به مویرگ هایمان رسید و ما هنوز میخندیم'

عزیزم یه توصیه بهت می کنم که خودم بهش رسیدم و واقعا ارامش دارم.

شماره هرکسی از فامیل و به ویژه فامیل های شوهرت را توی یه دفترچه یادداشت کوچک، یادداشت کن برای مواقع بسیار بسیار ضروری و از گوشیت حذف کن.

نه تو وضعیت های اونا رو ببینی نه اونا 

اینستا و شبکه های دیگه هم اصلا دنبالشون نکن.

اجازه نده فضایی غیر از فضای حقیقی و واقعی شما را به هم ارتباط بده.

واقعا ارامش پیدا می کنی اگه ندیدی.

من اونقد دوسدارم بعد ازدواج خانوادشون اصلا ازمن خوششون نیاد خونمون نیان منم خونشون نرم انقددوسدارم

یه توضیح راجبِ اسمم👈 نوشتم خوناشام ب دوجهت اولا عاشق میویس هستم 🖤و دندونام عین مال اون خوناشامیه😸😻اما کوچولو رو واسه اینکه ظریفم نوشتم 😁راستی اینو بگم من خیلی مهربون و آرومم اما به وقتش طوفانی میشم ممکنه با مهربونی حرف بزنی چندبرابر مهربون باشم😻😍😘☺️ اما بد بشی منم هزاربرابر بد میشم😎😈👿😏
2706