2737
2739
اخه میدونی واقعا خیلی تو مخن همشوناااااا همه خواهرشوهرام و مادرشوهرم اینو خیلی دوس دارن واقعا نمی ...

چرا میخوای به چشم بیای؟ تو چشم بودن یه سری بدبختیایی داره ک تو تجربشون نمیکنی ....حتما خوبه واقعا که بین ۶تاجاری دوسش داره دیگه عزیزم ....حتما میذاره که شماها ببینید و مثلش  بشین درحالی که شمانباید ضعیف باشین و واکنش نشون بدین هرکی هرجوری دلش میخواد باید باهاش رفتار کرد ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=224445481]عزیزم بذار تو حال خودش باشه ....این یعنی تو بهش باج ندادی و طبق خواسته خودت رفتار ک ...

دقیقا همینه ....هرکاری ک دلتون میخواد انجام بدین دلیل نداره بخاطر اینکه بقیه دوستتون داشته باشن خودتون را تغییر بدین و فیلم بازی کنید ....

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
مال من ساپورت ک نمیکنن هیچی  کل پول پیش خونه گرفتن

واسه ما هم همینطور بود یه هزار تومنی زوری از دستشون میچکید اما حالا پسر کوچیکه را بیا و ببین 

همه مایحتاج خونش را میخرن 

وامش را پدرشوهرم قسطاش را میده 

خدایا شکرت   
2728

خداروشکر خواهرشوهر ندارم ک همچین دغدغه هایی داشته باشم

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
واسه ما هم همینطور بود یه هزار تومنی زوری از دستشون میچکید اما حالا پسر کوچیکه را بیا و ببین  ...

دقیقا پول پیش خونه ما رو گرفتن دادن ماشین برا پسر کوچکه

بعدم من گفتم طلاق طلبکار بودن 

البته از بی عرضگی و احمقی شوهرم که نمیفهمه زندگی مشترک یعنی چی

2738