2737
2734
عنوان

بچه ها دعا کنید🌹

110 بازدید | 14 پست

الان می خوابم فردا بیدار نشم🤕

دیگه اعصاب این زندگی رو ندارم😐💔

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!

خدا بهت آرامش بده و بهترین رو نصیبت کنه 

انشالله خیلی زود نظرت این باشه که خدا کنه زودتر صبح بشه بیدار بشم و روز قشنگمو شروع کنم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
خدا بهت آرامش بده و بهترین رو نصیبت کنه  انشالله خیلی زود نظرت این باشه که خدا کنه زودتر صبح ب ...

ایشالا ولی فک نکنم

ببین من بدترین آدم روی زمین که بشم بازم متوجه نمیشم کدوم قسمتش میتونه به تو ربطی داشته باشه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناشکری نکن عزیزم دعا میکنم گره از کارت وا شه آروم شی

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 
2731
ناشکری نکن عزیزم دعا میکنم گره از کارت وا شه آروم شی

ایشالا  ولی گره من گره تو گره اس💔

2738
شرمنده خواب آلود بودم . چرا چی شده . بلا دور باشه

دشمنت حالم خوب نیست💔

2706