2737
2739
عنوان

چه چیزی رو تا مدت زیادی اشتباه تلفظ می کردی؟ 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46369 بازدید | 980 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهنگارو اشتباه میشنوم 

به اسمت که شیرینه اونم بزار حسن 

میگفتم اسمت که شیرینه اونم بزار حسسسن😂

و آهنگ روی زبونمم بود همیشه

بِخاتِرِ قَلَتهای املاییم صَرذَنِشَم نَکنید طُند که مینویثَم اینتوری میشه😉😂کاربرهای آقا اگه لحن صحبتم صمیمانه بود به خودتون نگیرید من جنسیت کاربرها یا اسماشونو نمیخونم و همه‌رو خانوم فرض میکنم❌❌❌
به فلاسک میگفتم فلاکس تازه مامانم میگفت فلاسک مسخره اش میکردم تا اینکه تو سن ۲۰ سالگی فهمیدم که دروا ...

مامان من به مشق میگفت مقش

اصرار هم داشت که ما اشتباه میگیم و خودش درستشو میگه😬😄

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...
2731
من میگفتم برگ بر آمریکا😂

وای خدا روشکر پس مثل منم وجود داشت😂😂😂😂

دخترم،،به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگید؛به من تکیه کنکه تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد
2738
به افغانی میگفتم افقانی 😐😂 هنوزم تو غ وق مشکل دارم  

مگه فرق داره

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
اگه چشمات منو میخواست پشت پیکان نمی موندم😭

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
2706