2733
2734
عنوان

چه چیزی رو تا مدت زیادی اشتباه تلفظ می کردی؟ 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46364 بازدید | 980 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دبیرستانی بودم به متد روز دنیا میگفتم مَتَدِ روز دنیا 😭😂 نمیدونم چرا انقدر اوسکول بودم

خواهرم وزن برادرم به آهنگ هم اتاقی میخوندن عمه تاقی عمه تاقی برس به دادم 😂😂😂فکر کردن یکی داره عمشو که اسمش تاقی هست صدا میزنه🤣🤣🤣🤣

2731
2738
خواهرم وزن برادرم به آهنگ هم اتاقی میخوندن عمه تاقی عمه تاقی برس به دادم 😂😂😂فکر کردن یکی داره عمش ...

وای چقد خندیدم به این.یه بنده خدایی بود وقتی شعر خونه مادر بزرگه پخش میشد فک میکرد منظورش اینه که خونه ی ما درش بزرگه:))

خواهرم وزن برادرم به آهنگ هم اتاقی میخوندن عمه تاقی عمه تاقی برس به دادم 😂😂😂فکر کردن یکی داره عمش ...

😂

خیلی چیز ها تغییر می کنند و می گذرنداما طعنه زدن همیشه در یاد می ماند
😂💔

تعارف نکن تروخدا میخوای اخستون هم کپی کن

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
وای چقد خندیدم به این.یه بنده خدایی بود وقتی شعر خونه مادر بزرگه پخش میشد فک میکرد منظورش اینه که خو ...

🤣🤣🤣 بعد جالب بهشون میگفتم اشتباه میخونید اصلا قبول نمیکنن .دوتایی بهم میخوندن عمع تاقی عمه تاقی برس به دادم 🤣🤣🤣 

2706