2737
2739
عنوان

کی خوابه کی بیداره؟😄

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم اونموقعی ک کلاس ششم بودم تا کلاس نهم ی عالمه رفیق داشتم ک بقولی ناباب بودن اما چون تجربه نداشت ...

بسیار عالی 

مدرسه و همکلاسی ها واقعاً تأثیرگذارن

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
2728
عزیزم الهی خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه از این ب بعد ❤

شکرخدا بعدطلاق بهترینابرام رقم خورد ولی اون حسرته همیشه موند فقط درس بخون لطفا 

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
دقیقا :))) منم از یجایی به بعد فهمیدم اصلأ میشد از راهی غیر از درس خوندن و مدرسه هم پیشرفت کرد ولی ...

خوب میتونم درکت کنم..

من واقعا خودم رو با درس خفه کرده بودم..بااینک فرد منزوی نبودم ولی تو انزوا بودم..و تموم فکرم این بود ک تو کلاسمون نفر اول بشم فکر میکردم حالا اول بشم چ اتفاقی میوفته!

ولی از یجایی ب بعد واقعا خسته شدم..و همین باعث شد بی هدف زندگی کنم ب نوعی خودمو گم کردم..

بعدشم ک دانشگاه قبول شدم..و دایورت بودم نسبت ب درس..ولی بااینوجود جز ۵ نفر اول دانشگاه بودم..ولی ی درسی رو افنادم..استادش خیلی عقده ای بود..و بشدت بهم ریختم..ازاونجا ب بعد بخودم قول دادم هر درسی بااین استاد داشتم ب نحوه احسنت بخونم..ولی خوب ددکل چیزایی رو تجربه میکنی در ایتده ک انتطارشو نداشتی..مث من ک اصلا خواب اینک درسی رو بیوفتم‌نمیدیدم..

حق با توعه ما ب درس نخوندن تشکیق نمیکنیم چون نمیدونیم هدفت چیه..ولی درحد متعادلش بخون..منزوی نشو و تموم زندگیت رو پر از کتاب و تست نکن..و ازاین زندگی و این سنی ک فقط یکبار قراره تجربش کنی لذت ببر لطفا:))

خوب میتونم درکت کنم.. من واقعا خودم رو با درس خفه کرده بودم..بااینک فرد منزوی نبودم ولی تو انزوا بو ...

سپاس  🧡

منم الان دانشجوم جزو سه نفر اولم هست ولی بازم هنوز ترس نمره بد باهام هست با اینکه  نسبت به قبل بیخیال تر شدم ولی بازم کمی حالم بد میشه انگار برام عادت شده و در کل رها کردن چیزایی که از کودکی بهم القا شده سخته ...

من ناراحت نمیشوم،تو هم لازم نیست ناراحت شوی؛داشتن اعتقاد متفاوت نباید موجب جدایی انسان های باشعور بشود.#کافکا
2738