2733
2734
عنوان

صب باید پانکچر شم

237 بازدید | 12 پست

از استرس خوابم نمیبره گفتن ناشتا باشم  اشکال نداره نخوابم و برم کسی هست که اطلاع داشته باشه پانکچر چقدر طول میکشه و مدارک لازم چی باید ببرم ؟

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شناسنامه و کارت ملی توکل کن به خدا  آیه الکرسی بخون  انشاءلله تخمک های خوبی داری و جنین ...

مرسی عزیزم 😘😘😘😘❤️برام دعا کنید ده ساله انتظار میکشم 😢

بیهوش میشی هیچی نمی فهمی یخیلی زود تموم میشه بیهوشیشم سبکه مثل خواب ممکنه بعد از بیهوشی کمی درد داش ...

عزیزم شما انجام دادی ؟ چند روز بعد جنین انتقال میدن؟ البته ب نظرم من تخمکام بی کیفیت میشه چون تخمدانم پلی کیستیک

عزیزم شما انجام دادی ؟ چند روز بعد جنین انتقال میدن؟ البته ب نظرم من تخمکام بی کیفیت میشه چون تخمدان ...

انتقال جنین بستگی به نظر دکترت داره 

ممکنه فریز کنه تو سیکل پریود بعد برات انتقال بده

2738
انشاءلله خدا کمکت می‌کنه و به حق حضرت فاطمه جنینای خوبب برات‌تشکیل میشه و دو قلو باردار میشی

وای عزیزم خدا از دهنت بشنوه و منم ب زودی مامان بشم واقعاا دلم دو قلو میخواد 😍خدا کنه همه کسایی ک بچه ندارن به زودی همشون بچه دار بشن 🙏

عزیزم شما انجام دادی ؟ چند روز بعد جنین انتقال میدن؟ البته ب نظرم من تخمکام بی کیفیت میشه چون تخمدان ...

ببین خیلی به مرد هم بستگی داره کیفیت اون جنین نا امید نباش

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
انتقال جنین بستگی به نظر دکترت داره  ممکنه فریز کنه تو سیکل پریود بعد برات انتقال بده

مرسی از راهنماییت عزیز دلم ایشالا ک هر چی از خدا میخوای بهت بده جز غم و ناراحتی مرسی ک  آرومم کردی استرسم کم شد