2737
2739

درمیاد میگه رژیم نمیگیره بچه شیر میده ایجور شده حالا من واقعا خوراکمم زیاد نیست دوتا بچه کوچیک دارم فعالیتمم زیاده خواب درستیم ندارم 

هرکس میبینتم میگ این رژیم نمیگیره بچه شیر میده ایجوره 

خودش چون هیکلش گنده تر منه هرچیم رژیم میگیره لاغر نمیشه بعد هرکی ب من میگ ایجور ضایعم میکنه 

یا مثلا یه بار یه هفته نرفتم خونش بعد رفتم گفت ی مدت لاغر بودی الان دوباره شکم اوردی حالا تو یه هفته ها ☹️☹️☹️☹️

حالا اون جمله ای ک میگه دلیل بر حسودیش نیستا

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای من آرزوم چاقی بودالان به...افتادم، ازشکمم بدم میاد ازاینکه نمیتونم مث قبلنا هرلباسی تن کنم 😢😢😢😢 ورزشم میکنم ولی پرخوری عصبی دارم  این فک کنم دلیلشه همیشه گشنمه ازبعد واکسن کرونا اینطورشدم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔