2733
2734
آره مستند نشون داد شبکه ۳که به سگها غذا ندید ظلمه بهشون.چون فکر میکنن به به غذا همیشه هست شروع میکنن ...

آخه از طرفی ام یه افشاگری هایی شد که با چین قرار داد بستن زنده زنده صادر کنن و اصلا خبرشم دراومد.درست قبل مراسم سگ خوری اونا...بعدم وظیفشونه عقیم سازی کنن مثل همه جا.ولی همسرم میگه تو که آدمی دوس داری عقیمت کنن؟عقیم سازی جرمه...چمیدونم دیدگاها زیاده واقعا آدم نمیدونه کار درست چیه

آره منم تا حالا نشنیدم و ندیدم حمله کنن جز یه مورد که دختری تو توتستون شب زمستونی با دوستاش بوده اون ...

نه چرا ظلمه.

غذا رسانی به حیوانات تو کل دنیا مرسومه اصلا تو کشورهای اروپایی و غربی یه سری نهاد های دولتی وابسته به شهرداری ها بصورت مستمر اینکارو میکنن و براش بودجه دارن 

البته تو ایران هم ما خیلی حامی و امدادگر حیوانات داریم که بصورت خودجوش اینکارو می‌کنن ولی کافی نیست‌

من چند سال تو یه موسسه خصوصی امدادگر داوطلب بودم تو روزایی که سرکار نبودم می‌رفتیم کارگاه برا گربه ها با تخته چوب و پشم شیشه و یونولیت لونه درست میکردیم میذاشتیم تو منطقه خودمون و جاهای مختلف تهران و شب‌ به شب بصورت گروهی داخل اینا غذا خشک میریختن براشون و گربه ها هم استقبال میکردن توشون می‌خوابیدن 😄

بعد متوجه شدیم شهرداری میاد اینارو برمیداره جمع می‌کنه میبره یا معتادا میان چوباشو میبرن میفروشن

Having fun while stuck in life

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه از طرفی ام یه افشاگری هایی شد که با چین قرار داد بستن زنده زنده صادر کنن و اصلا خبرشم دراومد.درس ...

باید یه فکر براشون کنن گناه دارن.تو دست و پای مردمم باشن بده آلودگی و مریضی میاره

خدا همیشه همراه ما هست  
2731
نه چرا ظلمه. غذا رسانی به حیوانات تو کل دنیا مرسومه اصلا تو کشورهای اروپایی و غربی یه سری نهاد های ...

درسته ولی اگر سرپناهی داشته باشن یا رسیدگی یا عقیم سازی که همش کار دولته...به هرحال کمک به حیوانات از قشنگ ترین حس هایی که یه نفر میتونه تجربه کنه درود بر شما🧡🧡🧡

باید یه فکر براشون کنن گناه دارن.تو دست و پای مردمم باشن بده آلودگی و مریضی میاره

آلودگی و مریضی که فک نکنم.ولی درسته خیلی بده که یا آواره و گرسنه هستن یا بیمارن خودشون...آدمیزاد خودش زمین خدارو گرفته و همینطوری داره شهرها رو بزرگ میکنه انگار نه انگار موجودات دیگه حق زندگی دارن

آلودگی و مریضی که فک نکنم.ولی درسته خیلی بده که یا آواره و گرسنه هستن یا بیمارن خودشون...آدمیزاد خود ...

همون اگه بیمار باشن باعث آلودگی میشن.ان شالله هر چی خیره پیش آید اوضاع بسامان بشه.شبتون بخیر

خدا همیشه همراه ما هست  
2740
آخه میگن اینا که عقیم نشدن وقتی شکمشون سیر میشه جفت  گیری میکنن و بچه های بیشتری به دنیا میارن ...

😐😐 نشنیده بودم والا ... خب اینم جزوی از زندگی و زیست سگاست ک بچه به دنیا بیارن . حالا چه اواره چه مرفح بی درد 🤣😅

😐😐 نشنیده بودم والا ... خب اینم جزوی از زندگی و زیست سگاست ک بچه به دنیا بیارن . حالا چه اواره چه ...

آخه خب زندگی سختی دارن واقعا.بعد اکوسیستم هم میتونه به هم بخوره وقتی تعداد یه حیونی بیش از حد زیاد بشه(دستکاری تو طبیعت یه جورایی)