2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من میترسم از صدای دعوای سگا.ولی بعضیا میگن موقعایی که تو مناطق حاشیه ای گرگا میخوان وارد شن سگا باها ...

نه وسطه وسط شهریم سگ بیش از حد زیاده تو شهرمون حتی بازارمون

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
واقعا راسته میگن نا امنی ایجاد میکنن؟یا واسه این میگن سگا رو صادر کنن چین و اینا؟شما به مشکل میخورین ...

نه نمیدونم ..ولی من میترسم ازشون

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2714
واقعا راسته میگن نا امنی ایجاد میکنن؟یا واسه این میگن سگا رو صادر کنن چین و اینا؟شما به مشکل میخورین ...

هوا خیلی سرده اینا گشنه ان برا همین میان سمت شهر و مناطق شهری تا بلکه غذایی پیدا کنن

و سگ موجودیه که اگه ازش نترسی کاری باهات نداره.

یعنی پارس می‌کنه تا چند قدمیت هم میاد جلو اما اگر فرار نکنی و سرجات وایسی نگاهش کنی جلوتر نمیاد و اگه بری سمتش فرار می‌کنه می‌ره.

Having fun while stuck in life

حالا اینجا دوتا گربه اومدن مثه مردا عربده میکشن 😐 منم تو خونه گربه دارم اونم صدا اینا رو میشنوه میره پشت پنجره دااااادددد میزنه😑 فک کنم هورموناشون بهم ریخته😑😂

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
هوا خیلی سرده اینا گشنه ان برا همین میان سمت شهر و مناطق شهری تا بلکه غذایی پیدا کنن و سگ موجودیه ک ...

آره منم تا حالا نشنیدم و ندیدم حمله کنن جز یه مورد که دختری تو توتستون شب زمستونی با دوستاش بوده اونم میگفتن خودش احتمالا سکته کرده از ترس.من همیشه وقتی میریم حاشیه شهر براشون غذا میبرم ولی همسرم خیلی مخالفه میگه این کارت ظلمه بهشون...نمیدونم واقعا.دل آدم میسوزه 

آره منم تا حالا نشنیدم و ندیدم حمله کنن جز یه مورد که دختری تو توتستون شب زمستونی با دوستاش بوده اون ...

آره مستند نشون داد شبکه ۳که به سگها غذا ندید ظلمه بهشون.چون فکر میکنن به به غذا همیشه هست شروع میکنن به تولید مثل همینجوری تعدادشون بیشتر و بیشتر میشه دیگه کسی نیست ازشون مراقبت کنه و از بین میرن

خدا همیشه همراه ما هست  
چرا ظلم

آخه میگن اینا که عقیم نشدن وقتی شکمشون سیر میشه جفت  گیری میکنن و بچه های بیشتری به دنیا میارن که مث خودشون آواره میشن...نمیدونم چقد حقیقت داره ولی میگم آخه اونام آفریده خدان کل زمین که مال ما آدما نیست که فک میکنیم فقط ما باشیم هیچی دیگه نباشه

ی تکه استخون

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
2706