2733
2734
چه علائم دیگه ای داره ؟؟ مگه جواب نمونه برداري نشون دکتر ندادی ؟

گلم شوهرم به من نمیگه چیزی فکر میکنه منم مثل خددش بدذاتم خوشحالی میکنم  همینا گلم 

میشه برای سلامتی دخترم کوچولم  یه صلوات مهمونش کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داستان زندگیمو بخون 

درسته حقم داری بخدا ولی نفرین نکن بخدا همش دامن خود ادم میگیره همش بگو خدایا سزاش بده به تو میسپارم هچیم نگو

گلم شوهرم به من نمیگه چیزی فکر میکنه منم مثل خددش بدذاتم خوشحالی میکنم  همینا گلم

حالا بزار ببینم میتونم فردا بفرستم باریکی دکتر اگه جواب داد بهت میگم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

عزیزم زن عموی منم این علائم رو داشت همراه زردی پوست که بعدش خیلی شدید شد حتی سفیدی چشماش هم‌زرد شد بعدم کاهش وزن شدید متاسفانه سرطان لوزالمعده تشخیص دادن بدترین نوع سرطان . الان سه ماه میشه که داره میجنگه برای زندگی لطفا برای سلامتیش صلواتی عنایت کنید . انشالله مادرشوهرشماهم سلامتیشو بدست بیاره به امید خدا.

پنج ساله به روز خوب نداشتم خدا ازش نگذره

بخدا من بدتر ازتوام من اگربگم شوهرم چ کارایی در حقم نکرده توی این 6 سال به گریه میوفتی مادرم از دستش سرطان گرفته ازبس رنج خورد باورت میشه 

2706