2733
2739

منم۳بار

حاجت دلمو رواکن خداجونم .خدایا شکرت برای دادهات 🤩من خیلی قناعت کردم ت زندگی با سن کم چ فشارایی ک تحمل نکردم شوهرم قدرمو ندونست...تصمیم گرفتم زندگی کنم دیگه کم غصه بخورم بخاطر وام قسط‌‌‌‌‌...درحال تغییرم۰💫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم شاید بیشتر ااز 3 بار کرونا

اومیکرون هم 3 هفته پیش 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

میشه بپرسم چه علائمی دارین؟ خواهرم و بچه هاش مریض بودن... میگن سرما خوردیم میخوام بدونم کروناست یا نه؟ منم الان فقط تو گلوم یه جوریه...

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  
میشه بپرسم چه علائمی دارین؟ خواهرم و بچه هاش مریض بودن... میگن سرما خوردیم میخوام بدونم کروناست یا ن ...

بویایی چشاییم میره

بی حالی خیلیی شدید رو بمرگ میشم

سرفه خفن

سردرد

تب ولرز

منم ۳ بار نابود شدم ۲ دوز واکسنم زده بودم 

ی بار قبل خبر کرونا ان یک اچ یک یا کرونا داشتم میمردم 

دو بارم بعد هر دفعه واکسن زدن 

مو رو سرم نمونده بو ها وحشتناک برام کم رنگه 

میشه بپرسم چه علائمی دارین؟ خواهرم و بچه هاش مریض بودن... میگن سرما خوردیم میخوام بدونم کروناست یا ن ...

اولش تو گلوته فکر میکنی هیچیت نیست یکم شروع میکنی به سرفه تک و توک هی سرفه ها بیشتر تب حالت شدید سرماخوردگی سرت باد میکنه ابریزش بینی چشم عطسه بدن درد و‌کوفتگی لرز 

بویایی چشاییم میره بی حالی خیلیی شدید رو بمرگ میشم سرفه خفن سردرد تب ولرز

عزیزم این علامتها توی کروناهای قبلی بود... خواستم ببینم این جدیده فرق میکنه علائمش؟

من هر چیز قدیمیو دوست دارم. این کاربریمو هم دوست دارم،چون قدیمیه،پس باهام بحث نکنید که بترکه.. با تشکر  
2706