2737
2739

سلام بچه ها من حدود ۱۲ساله که بیماری التهاب روده دارم همراه با اسهال و خونریزی با حالت دل پیچه شدید مراجعه به بیمارستان این موضوع رو متوجه شدم اونموقع ۱۸سالم بود.به مدت ۵سال دارو مصرف میکردم اما بعد از ازدواجم ترک کردم داروهامو چون خجالت زده میکردن منو

************ مطالب فقط تجربیات بنده هستش******

بعد از کنار گذاشتن داروها زیر نظر طب سنتی خواستم درمان بشم،مراجعه کردم به پزشک و برام (جوشانده عرق نعنا 1لیوان همراه با 1ق غ خوری بارهنگ و 1لیوان آب) رو پیشنهاد دادن گفتن به مدت ۱۵_۲۰دقیقه با حرارت ملایم میجوشه روزی ۳فنجون بخور (به مدت ۴۰ روز)

هنگام خونریزی کوکو تره ،و پوره سیب زمینی پیشنهاد دادن،

مصرف آب فراوان ،پرهیز از خوردن لپه و آش ،خورشت سبزی،غذاهای سرخ کردنی (به مدت ۳ ماه) پرهیز از خوردن سبزیجات خام،پرهیز از خوردن لبنیات ،

مصرف روزانه جوشانده بابونه به جای چای و....

بچه ها من با این نسخه و پرهیزاتی که انجام دادم چندسالیه که خیلی حالم بهتره موقع عصبانیت اسهال میشم ولی خودمو با جوشونده ها سریع درمان میکنم

*************پرهیز جدی درمورد استفاده از شیافت دیکلوفناک و قرص ناپروکسن************

بچه ها من دیدم اکثر نی نی سایتی ها هم این مشکل منو دارند خواستم تجربیاتم رو در اختیارتون بزارم بهرحال 12ساله بااین بیماری زندگی میکنم و میدونم چقدر آزار دهنده س

سوالی داشتین در خدمتم

آنچه هرگز شرح نتوان کرد حال من است....

عزیزم من چند وقته شدیدا معذرت میخوام گاز روده م زیاد شده دکتر فوق تخصص هم رفتم نفهمید از چیه 

شما این علامت رو داشتین؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من چند وقته شدیدا معذرت میخوام گاز روده م زیاد شده دکتر فوق تخصص هم رفتم نفهمید از چیه  ...

من بیشتر یه حالتی مثل گرفتگی یا قولنج روده داشتم که با کولونوسکوپی متوجه بیماریم شدم

2728
من بیشتر یه حالتی مثل گرفتگی یا قولنج روده داشتم که با کولونوسکوپی متوجه بیماریم شدم

نمیدونین علت این مشکل من چیه 

البته بگم بواسیر و گاهی شقاق رو دارم

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
عزیزم مامان منم بیشتر ۱۰ ساله این بیماری رو داره و درک میکنم چقدر سخته. ممنون که تجربیاتتو گفتی 😍

مادرتون یه خانم قدرتمنده بهشون افتخار کنید🤍

مامان منم همینطور . گاهی دلپیچه های شدید میگیره دکتر براش کلونوسکوپی نوشت انجام نداد چون ب شدت از اب خوردن حالش بد شد . ولی کلا ننیدونیم چشه .. البته بگم بواسیر هم داره

نمیدونین علت این مشکل من چیه  البته بگم بواسیر و گاهی شقاق رو دارم

نه عزیزم درمورد همون بیماری روده هم پزشکها خیلی آزمایش و نمونه برداری انجام میدن تا جواب قطعی بدن ولی اگر خونریزی هنگام دفع نداربن یا درد شکم بیشتر از 3شبانه روز مطمئن باشید به این بیماری منحوس مبتلا نیستین

با آرزوی سلامتی برای شما🌹

2738
مامان منم همینطور . گاهی دلپیچه های شدید میگیره دکتر براش کلونوسکوپی نوشت انجام نداد چون ب شدت از اب ...

کلونوسکوپی خیلی خوبه بنظر من مجبورشون کنید که انجام بدن تا خیالشون راحت بشه