2733
2734

اول پرده ها رو نصب کنین

فرش ها و کمدا و میزا و تخت ها رو بچینین

بعد بقیه لوازم رو

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچیمم نشستم اینجا 😢

همه قبل رفتن میشورن

ولی من بعدش

چون بعضیا زمان اسباب کشی کثیف میشه باز

بعدشم بعد اسباب کشی ، با خیال راحت میشوری

ولی شستن پرده و فرش قبلش واقعا واجبه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2731
همه قبل رفتن میشورن ولی من بعدش چون بعضیا زمان اسباب کشی کثیف میشه باز بعدشم بعد اسباب کشی ، با خ ...

منم همین دور بریا همه گفتن بالاخره تو کارتون میره دستمالی میشه همونجا بشور پروه هم مامانم گفت همونجا بشور ک خیس پهن کنی صاف بشه و الا باید بدی خشکشویی اتو باز.... 

وقتی وسایلو تو کارتن میزاری ۴ طرفش بنویس چی توشه مال کجاس...مثلا شکستنی اشپزخونه...یا لباس اتاق خواب

اگه میتونی ی روز زودتر فرشو موکت و ببرید پهن کنید بعد بقیه وسایلو ببرید

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
وقتی وسایلو تو کارتن میزاری ۴ طرفش بنویس چی توشه مال کجاس...مثلا شکستنی اشپزخونه...یا لباس اتاق خواب ...

کارگرای حمل بار با کفش میان توخونه جدید بار میذارن؟ زشته بگم با کفش نیان قراره قبلش کارگر بره نظافت کنه خب بازم کثیف میشه که

منم همین دور بریا همه گفتن بالاخره تو کارتون میره دستمالی میشه همونجا بشور پروه هم مامانم گفت همونجا ...

ظرف و ظروفتو کم کم بشور وایتکس بزن بزار کنار...اونجا بری راحت بزار تو کابینت فوقش برا استفاده خای شست..چون اماده باشه راحت میزاری سرجاشون...

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد
2738
کارگرای حمل بار با کفش میان توخونه جدید بار میذارن؟ زشته بگم با کفش نیان قراره قبلش کارگر بره نظافت ...

ن دیگه بهشون بگو کفشاشونو درارند...یا فوقش روفرشی بنداز

اگه شوهرت غذا می خره که خب هیچی

ولی اگه نمی خره حتما حتما حتما یه فکری برا ناهار برا افرادی که کمکت میان و برا شام شوهرت بکن

مثلا یا به مادر و خواهرت بگو خونه شون برات بپزن

یا قبلش درست کن 

اها هم میگم هم احتیاط روفرشی دم دست میذارم رعایت نکردن بندازم

اره اگه پارچه ای چیزیهم باشه میتونی پهن کنی کثیف نشه...ولی حتما هرچیزی تو کارتن مبزاری قشنگ تمیز کن و بزار که ادنجا راحت باشی

من هیچیمم نشستم اینجا 😢

همه چیو بشور بعد جمع کن ،اشتباه محض تو‌خونه ی جدید باز کنی بخوای بشوری خیلی کلافه میشی و طول میکشه،همه چی تمیز بلشه راحت میچینی 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

همیشه اول ظرف ها و وسایل توی کمد ها و لباس ها و کلا چیزای کوچیک رو توی ماشین خودتون ببرین

خیلی خیلی راه خوبیه 

ما کم کم کل ظرف ها و کلی وسیله ی دیگه رو بردیم اصلا اذیت نشدیم 

2706