2733
2734
عنوان

گپو گرام با یه نفر الان حرف زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 50 پست

استارتر چند سالته احساس ميكنم بچه اي ومغزت باد داره ولي حداقل ترس داشه باش معتاد روابط با مردا بشي حتي اگ كاري باهات نكنن نميتوني دست بكشي وفقط خودتي كه داغون ميشي 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
روز اول وتو پيام نمياد خودشو نشون بده كه دختر خوووووب بعدشم اين همه داري ميبيني تو تلويزيون روزنامه ...

عزیزم منم نگفتم طرف خوبه که 😂

کلا نظرمو در مورد دوستی پسر و دختر گفتم 

در ضمن من عممرا با کسی که اینقدر ذهنش در گیر جنسیته ازدواج هم نمیکنم چه برسه دوستی معمولی حالا شما اسمشو بزار خارج!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه درست بخونی میفهمی نوشتم که اینکه من استرس دارم خودش مشکله و هرروز با این استرسم وارد رابطه با هی ...

خوب گيريم منو شما ذهنمون باز شد وقبول كرديم٨٥ميليون جمعيت چيكار ميكني اگ خوبه پس برو با بابات حرف بزن بگو من ازاين به بعد با پسرا ميرم وميام شام دعوتش ميكنم خونه 😐😑😒احساس ميكنم ازاون دخترايي هستي ٤تا فيلم وسريال تركي  ديدي ميخواي ايران يه شبه بشه تگزاس ولي اازاين خبرا نيست هرچي تو خوب فكر كني ذهن مرد باز كثيفه 

ممنون از گفتن تجربت عزیزم درک میکنم چی میگید ولی یه سوال؟ شما عاشقش نشده بودید؟ یا اون زمان سنتون ...

نه عشقی نبوده مطمعنم اون موقع ۲۲ اینا سالم بود الان ۳۱ سالم.

با اون که بودم عاشق شوهرم شدم یه سال اول که با شوهرم دوست بودم اونم بود دیگه حس کردم باید بره خدافظی کردیم

با همسرم شیش سال دوست موندیم ۲۸ سالگیم ازدواج کردم سه ساله باهمیم خداروشکر خوشبختم 

بخاطر همین میگم عشق نبوده چون عاشق شوهرم شدم وقتی اونم بود

واسم سواله با وجود این همه افرادی که اومدن تو زندگیم رفتن چندتاشون حتی اومدن خواستگاریم بابام قبول نکرد

یادم نمیاد کی بودن چی شدن

ولی اون یادم مونده واسم سواله فقط هم دوست معمولی اون بوده

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....
2728
اگه درست بخونی میفهمی نوشتم که اینکه من استرس دارم خودش مشکله و هرروز با این استرسم وارد رابطه با هی ...

آها جلوترن چون رابطه آزاده اره؟! 

چند سالته؟! 

تو ایران فرق می‌کنه با کشورهای دیگه 

شما ینفر نمی‌تونی جا بندازی اینو تو جامعه مریض و پر از کمبود .... 

این نوع رابطه تو ایران شدنی نیست 

وقتی استرس داری حست یجوریه ینی معمولی نیست اکی؟! 

دیگه بحثی ندارم موفق باشی

استارتر چند سالته احساس ميكنم بچه اي ومغزت باد داره ولي حداقل ترس داشه باش معتاد روابط با مردا ...

بله بچه هستم و ۱۸ سالمه 

ولی واقعا من دیگه حرفی ندارم وقتی از آخر حرفای من اعتیاد به ارتباط با مردا برداشت میشه چون فایده ای نداره!

اوکی حق با شما شبت خوش😄🖐

خوب گيريم منو شما ذهنمون باز شد وقبول كرديم٨٥ميليون جمعيت چيكار ميكني اگ خوبه پس برو با بابات حرف بز ...

هوف آره میبینی؟؟

بی‌خیال فایده نداره بحث فعلا ذهنیتش پر شده از این افکار ... خودش باید به این نتیجه برسه .

2740
بله بچه هستم و ۱۸ سالمه  ولی واقعا من دیگه حرفی ندارم وقتی از آخر حرفای من اعتیاد به ارتباط با ...

من بخاطر خودت گفتم وچون چيزيو كه هنوز تجربه نكرديو من تهشو ميدونم وگرنه شما دوست بشي نشي باخودته وبه من ضرري نميرسه حتي نميدونم كي هستي فق چون هم جنس مني نميخوام اذيت بشي موفق باشي عزيزم 😘

خوب گيريم منو شما ذهنمون باز شد وقبول كرديم٨٥ميليون جمعيت چيكار ميكني اگ خوبه پس برو با بابات حرف بز ...

عزیزم فکر نمیکم نیازی به اینطور صحبت کردن باشه چون نه به شما مربوط میشه نه حرفاتون به حرفام ربط داره
در ضمن من کاری با ۸۵ ملیون نفر ندارم 

اگه کسی که از نظرم اوکی نبود به درک دارم زندگیمو میکنم مگه لنگم!

شما هم دقیقا از این آدمایی که از حرف آدم هزار قضاوت و برداشت بی جا میکنی

در ضمن همه بد نیستن ولی خب این دلیل نمیشه به هر کسی اعتماد کرد.

دیگه حرفی با شما ندارم موفق باش

نه عشقی نبوده مطمعنم اون موقع ۲۲ اینا سالم بود الان ۳۱ سالم. با اون که بودم عاشق شوهرم شدم یه سال ا ...

ایشالا همیشه خوشبخت باشین

خب پس این که به یادشین که بد نیست مثل یه دوست دلتنگشین خیانت به حساب نمیاد البته به نظر من

عزیزم فکر نمیکم نیازی به اینطور صحبت کردن باشه چون نه به شما مربوط میشه نه حرفاتون به حرفام ربط داره ...

والا فقط من نبودم كه هركسي اومد تو تاپيكت بامن هم نظر هستش پس يعني يه جاي كارت ميلنگه والكي داري گارد ميگيري كه اصل موضوع رو پاك كني 👋🏽👋🏽👋🏽

آها جلوترن چون رابطه آزاده اره؟!  چند سالته؟!  تو ایران فرق می‌کنه با کشورهای دیگه&nb ...

نه جلو ترن چون دقیقا به قول خودت درگیر این چیزای چرت نیستن که یکیو بندازی بیرون بخوان بخورنش چون واسشون یه چیز عادیه عجیب و غریب نیست دقیقا مثل جبهه ای که تو گرفتی تعصبت به مغزت غلبه کرده منظور منو نمیگیری

منم حرفی با تو ندارم موفق باشی

ایشالا همیشه خوشبخت باشین خب پس این که به یادشین که بد نیست مثل یه دوست دلتنگشین خیانت به حسا ...

ممنونم گلم ان شالله شماهم خوشبخت بشی دوست خوبم

اگه سنت کمه عزیزم دست نگهدار اشتباه منو تکرار نکن بزار زمان همه چی حل میکنه

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....
2706