2726
عنوان

گپو گرام با یه نفر الان حرف زدم

337 بازدید | 50 پست

آدم خوبیه قرار شد به نیت دوستای معمولی همو بشناسیم

اولین باره به یه پسر فرصت میدم دوست معمولیم باشه استرس گرفتم و این یعنی هنوز آماده نیستم و چه بسا طرف هم آدم مناسبی نیست ولی خب همیشه دوست داشتم یه دوستی معمولی به دور از جنسیت با جنس مخالف هم داشته باشم

چه کنم به نظرتون

بنطرم کلاااا نکن اینکارو🙂

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه کاریو؟

دوستی با هرچه جنس مذکره

اللهم الرزقنا شهادته فی سبیل الله...میشه این دعا رو در حقم بخونید🌷 لطفا برای روح یکی از  عزیزان درگذشتم صلوات بفرستید..خدایا مارا آن ده که آن به🤲...شکر به آنچه از رحمتت دارم🤲 و شکر به آنچه از حکمتت ندارم...🤲الهی مجازات گناهانم را با عدالتت برمن مده...جزای گناهم را با رحمانیتت محاسبه فرما... 
چرا؟

اول اینکه گناهه

دوم اینکه به مردا اعتماد نکن

سوم اینکه به مردا اعتماد نکن

چهارم اینکه به مردا اعتماد نکن

اونم این شکل اشنایی

اول اینکه گناهه دوم اینکه به مردا اعتماد نکن سوم اینکه به مردا اعتماد نکن چهارم اینکه به مردا اعت ...

نظرت محترم ولی فقط با گزینه آخر موافقم

گناه من فقط چیزیه که بهم آسیب بزنه و سعی میکنم ازش دوری کنم

نظرت محترم ولی فقط با گزینه آخر موافقم گناه من فقط چیزیه که بهم آسیب بزنه و سعی میکنم ازش دوری کنم

اعتماد به مرد نامخرم اونم از این راه بهت بدجور اسیب میزنه🙂کاش الان متوجهش بشی نه بعد تجربه

2706