2737
2734

از این لینک پایین میتونین ببینین 

کلی جوایز گزاسته 

کلیم میتونین رایگان شانش بگیرین 

یه ربع کافیه 

با ثبت سفارش از ۱۸ دی تا ۲۲ بهمن، شانس شرکت در قرعه‌کشی "یک سال زندگی به حساب دیجی‌کالا" به ارزش ۷۲۰ میلیون تومان و جایزه هفتگی ۵۰ میلیون تومانی دریافت کن: https://www.digikala.com/landings/big-campaign/?inviter=O0iu4A-GNE0he 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
بی خی

خود دانی 

منم باور نمیکردم 

چند وقت پیش از کفش نمیدونم چی 

۴۰میلیون برا همشهری ما در اومده بود 

تو تلوزیونم نشون میدادش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.