2737
2739
عنوان

ترس از ازدواج

287 بازدید | 23 پست

سلام عزیزان من یه پسر تک فرزند هستم و بیماری صرع داشتم که دو ساله بهبود پیدا کرده الان ۳۳ سالمه و دوست دارم ازدواج کنم اما خیلی میترسم که نتونم نیازها و خواسته های همسرم رو برآورده کنم .به مامان و بابام که میگم میگن هنوز زوده البته یه عیب دارم که کمال گرا هستم و ازدواج رو سخت تر کرده .

به نظر شما ازدواج کنم یا اصلا به ازدواج فکر نکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازدواج تصمیم نیست که الان تصمیم بگیری ازدواج کنی بعد دنبال کیس خوب باشی نه

شما باید موقعیتتو درس کنی و هر وقت از کسی خوشت اومد میتونی پا پیش بزاری حالا این موضوع ممکنه همین ماه دگ اتفاق بیوفته ممکنم هس سال ها طول بکشه!

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺
2738
یکم بیشتر توضیح میدی

شما میگید بنظرتون زوده ازدواج کنم یا فلانو اینا

میگم ازدواج ربطی به سن نداره 

اولا سنتون برای ازدواج مناسبه و اگر بیشتر بگذره قاعدتا همسر ایندتونم ینش بالاتر خواهد بود

دوما الان ما بگیم زوده شما اگر از کسی خوشت بیاد چون زوده باید صبر کنی؟؟!! یا اگر بگیم دیره دیگه نباید به ازدواج فکر کنی؟؟!

هر وقت از کسی خوشت اومد میتونی پا پیش بزاری و تا اون موقع سعی کن موقعیتتو کانلا درست کنی کار پول خونه همچی

حالا ممکنه همین چن ماه دیگه از کسی خوشت بیاد ممکنم هس سال ها طول بکشه! 

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺
2706