2733
2739
عنوان

پیامامو سین می‌کرد جواب نمیداد

170 بازدید | 19 پست

آخرای رابطه تمام شماره هامو بلاک کرده بود. مثل خر بهش وابسته بودم 

بعد از یکسال اتفاقی تو خیابون دیدمش ی مسیری رو قدم زدیم خواست دستمو بگیره نذاشتم. میخواس دوباره با من باشه. هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم. آخرشم گفتم فراموشت کردم. حالا برو گمشو. رامو کشیدم اومدم. ی احساس سبکی خاصی میکنم بعد ی سال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امید رسیدن اون روز برای من 😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731

آخیش دلم خنک شد

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
برای همه ی زخم خورده ها این روزو دعا میکنم ب درگاه الهی😂😂

الهی آمین 😅🙏

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2706