2737
2734

برا شما این حرف درست بوده یانه ؟ میگن گروه خونی aوb بچه هاشون زردی نمیگیرن

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دروغه من خودم بی مادر هم بی زردی وحشتناکی هم داشتم 

آخی پس ربطی نداره

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2738

نه من هم پدرم o هست هم مادرم زردی ام نگرفتم

در اوج جوانی🙂متاهل😂تازه عروس😌تخصص تبدیل دوس پسر به شوهر😂دارای۵سال تجربه دوستی با عشقم( پسر عمم)و حالام در حال زندگی در کنارش😍روز عروسیمون ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ قشنگ ترین شب زندگیم🥺
من O بود دخترم زردی دلشت به سختی هم خوب شد  حالا نمیدونم ربط داره یا نه

خواهرم و جاریم o بودن بچهاشون زردی زیادی داشتن من b هستم میگم خداکنه نگیره 

خخخخخ من oهستم دوتا بچه هام اصلا زردی نگرفتن دختر خاله ام گروه خونیش aهست بچا شدید زردی گرفت

تازه اون ماه های آخرم همیشه رعایت میکرد نمیدونم میگفت فلان میخورم که بچل زردی نگیره ولی گرفت من که رعایت نمیکردم نگرفتن بچه هام

آخی پس ربطی نداره

عزیزم گروه خونی مادر و بچه ناسازگار باشه بچه زردی میگیره

مثلا من او منفی هستم و پسرم او مثبت

بچم زردی گرفت بستری هم شد

علتشم ناسازگاری گروه خونی نوشته بود تو پروندش

2706