2733
2739
عنوان

بنظرتون خیلی پاستوریزم من؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 25 پست
به اندازه تمام ادم های دنیا شخصیت وجود داره  ما اصلا نباد مقایسه کنیم ادم ها همه منحصر به فردن ...

میخواستم بدونم مثلا این چیزا رو شما هم دارید که مثال زدم یا که خیلی سادم من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با هرکی خیلی رفیق شدم رفتاراشآزارم و میداد به نوعی نمیخوردیم الان دوست که زیاد دارم ولی کسب که بش ...

منم ندارم بهترین دوستم خودمم ،باهمه باش و باهیچکس نباش 😃یعنی به کسی اعتماد نکن ،این روزا کسی دلسوز کسی نیست بجز خودت

منم ندارم بهترین دوستم خودمم ،باهمه باش و باهیچکس نباش 😃یعنی به کسی اعتماد نکن ،این روزا کسی دلسوز ...

واقعا هم همینطوره اما حقیقت اینه گاهی میخوام وقتی حرفام رو به کسی بگم سرکوفت نخورم که چرا اینطوره اونطوره یکی مثل دوست ولی خب نبوده نخوام دروغ بگم من هم دوست کاملی نبودم برا کسایی که بودم مدتی باهاشون ولی خب اگه از اون اول مثل خودم رفتار میکردن اینطور نمیشد 

2728
واقعا هم همینطوره اما حقیقت اینه گاهی میخوام وقتی حرفام رو به کسی بگم سرکوفت نخورم که چرا اینطوره او ...

واسه کسی دردودل نکن و نقطه ضعفاتو فاش نکن یروزی علیه خودت استفاده میشه ،سواستفاده هم نکنن سرکوفتشو بهت میزنن اگه واقعا نیاز به دردودل داری و یه شنونده خوب میخوای حتما مشاوره برو 

میخواستم بدونم مثلا این چیزا رو شما هم دارید که مثال زدم یا که خیلی سادم من

من خودم خیلی استوری نمیزارم از این کلماتم استفاده نمیکنم یا خیلی چیز های دیگه 

ساده بودن خودش یه خصلت دیگه 

یه نفر شوخ بودنش تو چشمه میگن شوخه 

یکی خیلی رودار و سرزبون داره میگن پرو

یکی زیاد به دیگران کمک میکنه بش میگن مهربودن 

ساده بودن هم مثل ایناست و از نظر خیلیا سادهدبودن خوبه و از نظر خیلیا هم خوب نیست 

اینم خودش بستگی به دیدگاه ادم ها داره 

واسه کسی دردودل نکن و نقطه ضعفاتو فاش نکن یروزی علیه خودت استفاده میشه ،سواستفاده هم نکنن سرکوفتشو ب ...

راستیش مشکل آنچنایی فعلا نیستم درگیرش ولی هرچی مشکل زیر و درشت بوده همش تو دله خودم بوده میخوام بریزمش بیرون😪

2738
واقعا هم همینطوره اما حقیقت اینه گاهی میخوام وقتی حرفام رو به کسی بگم سرکوفت نخورم که چرا اینطوره او ...

عزیزم چندسالته اخلاقت شبیه منه شرایطت چطوره اگه دوس داری باهم اشنا بشیم شاید دوست خوبی شدیم برا هم منم سخت دوست پیدا میکنم وسخت اعتناد میکنم 

-
عزیزم چندسالته اخلاقت شبیه منه شرایطت چطوره اگه دوس داری باهم اشنا بشیم شاید دوست خوبی شدیم برا هم م ...

راستش روم نمیشه سنمو بگم فعلا خیلی بچم ۱۵و۱۶ اگه نمیخوای با یه بچه سر کار داشته باشی درخواست بده😅