2733
2739

شوهر من جاریم رو خانوادش رو خیلی تحویل میگیره همش باهاشون بگو و بخنده و هی دعوتشون میکنه راه راه ولی اصلا با خانواده من صمیمی نمیشه نمی‌دونم چجوری باهاش رفتار کنم همش تو جمع با اون حرف میزنه. نمیدونم من الکی حساسم یا واقعا همینه بنظرتون چجوری متوجه بشم حدسم اشتباهه یا درسته.

همش به رو میاره اون لیسانس گرفته در حالی که من بخاطر بچه نتونستم ادامه تحصیل بدم ولی اون اصلا بچه نداره خیلی بدم میاد از کاراش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله باهاش غير مستقيم صحبت كن

بگو تو ك انقد بلدي گرم و خوب معاشرت كني منم دلم ميخواد با خانواده منم همينطور باشي اونام بدونن شوهرم اداب معاشرتش بالاست

يكي ب ميخ بكوب يكي ب نعل

با دعوا راه بجايي نميبري

به خودت اجازه بده ك شاد باشي🧚🏻‍♀️🧠🏡                     تو لياقتشو داري⛱🎈🧸
2728
بله باهاش غير مستقيم صحبت كن بگو تو ك انقد بلدي گرم و خوب معاشرت كني منم دلم ميخواد با خانواده م ...

بهش مستقیمم گفتم مسئله من ذوق کردنش برای اوناست صمیمیتش باهاشون شوهر من خیلی بد اخلاق بود با هیچ کسی صمیمی نمیشد چرا باید با اون صمیمی بشه 

2738
بهش مستقیمم گفتم مسئله من ذوق کردنش برای اوناست صمیمیتش باهاشون شوهر من خیلی بد اخلاق بود با هیچ کسی ...

عزیزم مشکوک میزنه ببخشیدآ چون میگی کلا بداخلاق فقط با اونا ،رفتار جاریت چطوره باشوهرت ؟

اینایی که جاری ندارن ۶ هیچ از ما جلو هستن...

واقعا من دوازده هیچ جلو ترم😄

آقا داداش نداره

خسته د کل ولات!هه رفیقی هم ناریم وش بگوییم محتاج دعاتیم رفیق تا تیه دینه همه کفرچی عرق خورن.....😂⁦🤦

شاید با خانوادت زیاد راحت نیس

یا خودمونی نیستن زیاد

نمد

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706