2733
2734
عنوان

امروز با مادرشوهرم بحث کردم تلفنی

1141 بازدید | 64 پست

۲ ساله ازدواج کردیم... شوهرم تک پسره و یک خواهر داره فقط..پدرشوهر مم مریض احوال کمی..مادرشوهرم خیلی خونسرد و آب زیر کاهه...

تو این دوسال یکبار نگفته بیایت شام یا ناهار... همیشه من و همسرم خودمون رفتیم... کلا عروس دوس نیس و من رو ادم حساب نمیکنه..من اوایل زنگ میزدم بهش روزی یکبار حال و احوال میکردم ولی وقتی دیدم خوب نیس کلا زنگ هم نزدم...

الان ۲ ماهه نرفتم خونش امروز خواستیم بریم زنگ زد به شوهرم گفت من میرم فلان جا... شب بیاین...من احساس کردم داره بی احترامی میکنه و هرچی تو دلم مونده بود پشت گوشی بهش گفتم و اونم در جواب گفت خوشم اومده و ... شوهرمم کنارم بود ها... خیلی عصبانی شده بودم.

کلا من و شوهرم رابطمان خوبه ولی همیشه بخاطر مادرش بهم میخوره روابطمان...و شوهرم میگه تو ۲ ساله همش حرف های تکراری میرنی 

من خودمم خیلی زود عصبانی میشم 

چیکار کنم الان😭

نمیدونم چه رفتاری با مادرشوهرم کنم؟

یا چیکار کنم زود عصبی نشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حق داری ناراحت شی 

ولی خب رفت و آمد نکن چی میشه مگه همه ی عروسا از خداشونه سالی به یک بار مادر شوهر رو نبینن 

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2738
هر زمان شوهرت میگه بریم خونه مامانم خب شما هم برو

شدارم دیگه کلا نمیگه بریم خونه مادرم 

چون از بس رفتم متلک شنیدم که همش  گفتم مامانت فلان چیز رو گفت شوهرم همیشه میگه تو بد برداشت میکنی ولی اینبار گفت مقصر مادرم بود 

نه عزیزم ضروری نبود کارش وقتی من دوماهه نرفتم  نباید اینکارو بکنه. کلا عین خیالش نیس من برم ی ...

کار مادرشوهرت هم درست نبوده ولی نمیشه سرهمچین مسئله ی پیش پا افتاده ای دعوا و جنجال به پا کرد که .

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
نه عزیزم ضروری نبود کارش وقتی من دوماهه نرفتم  نباید اینکارو بکنه. کلا عین خیالش نیس من برم ی ...

خب به هر دلیلی گفته شب بیاین دعوا کردن نداره خب مسلمه که شوهرت حق رو به تو نمیده... نهایتش این بود که شبم نمیرفتی

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....

خب اون عین خیالش نباشه و توام نری خونش چه اهمیتی داره ؟ واقعا مهمه ؟!

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706