2733
2739
عنوان

تبعیض خانواده همسر

374 بازدید | 15 پست

من عروس یه خانواده ای هستم که وضع پدر شوهرم خوبه ،ولی همیشه همه کار برای بقیه بچه هاش کرده ولی برای زندگی منو همسرم حتی هزار تومن هم خرج نکرده. با توجه به احترامی که من و همسرم بهشون میزاریم متقابلا احترام میبینیم ازشون 

مشکل من اینه که طبیعیه با وجود اینکه برای زندگی  ما کاری انجام ندادن هر کاری دارن از همسر من کمک بخوان ؟ 

(نظرتون برام قابل احترامه)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا خیرت بده من شوهرم سرطان داشت کمک نکردن کمک اون پسرشون میکردن که کار نمیره از خوراک گرفته تا پوشاک منم از این خیریه به اون خیریه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

عزیزدلم نمیگم کارشون درسته یانه.خب مسلما اگر فرق میذارن اشتباهه...اما ی نتیجه ای ک گرفتم اینه سعی کنین باهم تلاش کنین برای زندگیتون منتظر حمایت کسی نباشین ...چون بین خودتون اختلاف میفته.زندگیتون سرد میشه و همش عصبانی هستین ....

عزیزدلم نمیگم کارشون درسته یانه.خب مسلما اگر فرق میذارن اشتباهه...اما ی نتیجه ای ک گرفتم اینه سعی کن ...

من مالی نمیخوام کمک کنن الان بعد ۱۱ سال زندگی 

ولی نمیخوام مزاحم زندگیم باشن برای کاراشون 

2738

عذر میخوام شرمنده بسیار معذرت میخوام از گفتن این حرف کم سواری بدین کلمه مناسبتری پیدا نکردم بازم معذرت میخوام حقی که پدر مادر به گردن بچه دارن همون بچه هم به گردن اونا داره وقتی فرق میزارن بین بچه ها و برای اون بچه ای که کم میزارن و توقع کمک از همونم دارن این یعنی سو استفاده واقعا خیلی جدیدا میبینم نمیدونم چرا بعضی پدر مادر ها بی رحم شدن

من مالی نمیخوام کمک کنن الان بعد ۱۱ سال زندگی  ولی نمیخوام مزاحم زندگیم باشن برای کاراشون  ...

میفهمم چی میگی....قشنگ درکت میکنم...احتمالا همسر شما هم بدون چشم داشت قدردان خانوادشه و بهشون احترام میذاره ...اگر متقابلا برای شما و خانواده ی شماهم همین طوری کار میکنه و دلسوزی داره ک ذاتا همینه نمیتونی تغییرش بدی...ولی اگر ی طرفست باهاش صحبت کن بگو ی سری از مسائل رو باخواهر برادراش تقسیم کنه ک فشار فقط رو همسر شما و شما نباشه.

عذر میخوام شرمنده بسیار معذرت میخوام از گفتن این حرف کم سواری بدین کلمه مناسبتری پیدا نکردم بازم معذ ...

همسرم مشتاقانه براشون انجام میده و معتقده همین که منو بزرگ کردن لطف کردن 

ببخشیدا سگ وو گربه هم با عشق بچه بزرگ میکنند ، ولی دلسوزی پدر و مادر در مسایل مادی مشخص میشه و تبعیض خیلی بده 

لطف نکردن والا وظیفه شونه بچه دنیا آوردن تا سنی وظیفه شونه مراقبت کنن 

محبت کردن و خدمت کردن به پدر مادر هم اندازه داره 

بگو منم ننه بابام بزرگ‌کردن زیر بوته نبودم تو بیای منو بگیری ک 

پس حق دارم برا زندگیم‌تصمیم گیرنده باشم 

بعدم پدر مادر لطف نمیکنن بچه بزرگ‌کنن وظیفشونه وظیفه وظیفه 

هیچ بچه ای به خواست خودش نیومده که لطف کنن یا از سر راه پیدا نکردن که لطف کنن 

وظیفه پدر مادر بزرگ کردن بچشونه 

😏
2706