2733
2739
عنوان

سه روزه بچم تب داره

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 70 پست
بدن بچه ها سيستم ايمني شون خيلي قويه اميكرون هم خيلي ضعيفتر از انفلونزاس فقط همون كارا رو انجام بد ...

🙏❤️

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدن بچه ها سيستم ايمني شون خيلي قويه اميكرون هم خيلي ضعيفتر از انفلونزاس فقط همون كارا رو انجام بد ...

یه سوال قبل این سرما خوردگی در کل انرژی مثل بقیه بچها نداره مثلاا میبرم پارک میگه بریم خونه خسته شدم یا زیاد فعالیت نمیکنه یکم راه بره زود خسته میشه ..وزنشم خیییلی کمه بنظرتون مشکلش چیه 

خدا خیرتون بده

ممنون  راستش روحیم اصلاااااا خوب نیست کافیه بچه مریض بشه افسردکی میگیرم و بی اعصاب میشم.. تازه ...

بابا ماهام بچه بودیم مریض میشدیم دیگه.اصلا مزیضی برا ادمه....وقتی این دورانا نباشههه ما سلامتی یادمون میره‌....وقتی که چند روز از دستش میدیم قدرشو میدونیم...از خدا تشکر میکنیم...ادم برگش مریض میشه دهنش وا نمیشه چه برسه به بچه.بهش گیر نده بزار اروم باشه.نترس از گشنگی تلف که نمیشه دور از جون...اگر خودت اروم باشی اونم اون ارامشو میگیره.تو خودتم بهم زیختی....پاشو یه کم اب و گلاب بخور .یه کم صلوات بفرست اروم تر شی.فردا همه پی بهتر میشه

2728

[QUOTE=224411840]یه سوال قبل این سرما خوردگی در کل انرژی مثل بقیه بچها نداره مثلاا میبرم پارک میگه بریم خونه خسته شدم ...[/QUOTE

ممکنه کم خونی باشه یا کمبود ویتامین.اینارو بفد از این که سرماخوردیگش خوب شد برو یه ازمتیش و پیگیر شو .درست میشه

بابا ماهام بچه بودیم مریض میشدیم دیگه.اصلا مزیضی برا ادمه....وقتی این دورانا نباشههه ما سلامتی یادمو ...

قربونت مهربون 😭😢🙏💖

[QUOTE=224411840]یه سوال قبل این سرما خوردگی در کل انرژی مثل بقیه بچها نداره مثلاا میبرم پارک میگه ب ...

خیلی ممنون

2738
البته منی که این همه سخنزانی میکنم خودم بچه ندارم هنوز.یعنی الان دوماهه باردارم. دعا کنین منم بدون م ...

ای جانم بسلامتی انشالله این دورانو بگذرونی💖🌺😍