2737
2739

از بچه گی تا الان همیشه زحمت و فقیری کی میخواد تموم بشه خونه بابام حتی یه دبه ابم نبود باید میرفتیم از واه همسایه ای میاوردیم الانم شوهرم نه خونه ای و نه هیچی همیشه زحمت پس کی به خوشی میرسم مادر شوهرمم یه کاری کرده یه نفر از من خوشش نمیاد از خودم و زندگیم خسته شدم

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهم خودتی که خودتو دوست داشته باشه بعدم حس خوب از درون آدمای و ربطیم به پولداری وفقیری نداره میشناسم کسایی رو که فقیرن ولی عاشق زندگی وپولدارن وخسته از زندگی حال خوبتون به آدما گره نزن

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🤍
خدایا مادرشوهر ها را به راه راست هدایت کن. 

فقط به من نگفته قاتل وگرنه هر صفتی بگی چسبونده به من

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘
خیلی چیزها برای بقیه عادیه برای من ارزو 

ای جانم😔

ان شاءالله شماهم زندگی آروم رو تجربه میکنی❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ماکه اول راهیم هنوزنمیدونم کی تموم میشه مشکلاتمون مامانم ازبجگیش تاالان داره میکشه تموم نشده هیچ بدت ...

مثل مامان من

2738

خدا نجاتت بده از دست این ادم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
فقط به من نگفته قاتل وگرنه هر صفتی بگی چسبونده به من

کلا باهاش زیاد حرف نزن تا شأن ات حفظ بشه؛

زیاد باهاش رو در رو نشو؛

حرفی زد اگر اهل شلوغ کاری نیست جدی بگو من اینطور نیستم و بعدش هم برو از پیشش...

بالاخره یه روز میمیره اگر اهل تهمت و غیبت برا تو هست؛ باید تموم تهمت ها و غیبت هاش علیه تو رو جواب بده اون دنیا

🍀🌻خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار 🌻🍀
کلا باهاش زیاد حرف نزن تا شأن ات حفظ بشه؛ زیاد باهاش رو در رو نشو؛ حرفی زد اگر اهل شلوغ کاری نیست ...

اصلا باهاش رفت و امد نمیکنم ولی مثل طبل پشت سرم میکوبه

خیلی چیزها برای بقیه عادیه برای من ارزو 

تو یک زن با سیاست باش؛

یکسری ضرب المثل هست که زن دانا شوهرش رو پولدار می‌کنه...

به شخصه اول زندگی مون هیچی نداشت همسرم نه خونه نه ماشین و درآمد کم...

بعد ۹ سال با سیاست و دقت رفتار کردن و پس انداز الان زندگی مون خیلی بهتره دو تا دختر هم دارم

با همون پول های کم شوهرت طلای ارزون بخرین...

آروم آروم پس انداز کنید برای خونه و ماشین

برنامه طولانی مدت داشته باشید مثلا ۵ سال دیگه بتونید  ماشین خوب تهیه کنید

اصلا باهاش رفت و امد نمیکنم ولی مثل طبل پشت سرم میکوبه

تو خودت سعی کن با دیگران با احترام برخورد کنی خودشون بعد یه مدت ذهنیت اشون راجع به تو درست میشه؛

سعی کن مطالعه داشته باشی با مطالعه میتونی تو روابط اجتماعی با دیگران موفق تر باشی