2737
2739
عنوان

روند شیمی درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 79 پست

یک خانومی میگفت پسر داییش وقتی ۱۳ سالش بوده ۲تا سرطان همزمان باهم داشته یکیش خون بوده اون یکی دیگشم یادم نیست

الان ۳۰ سالشه ۲ تا هم بچه ی سالم داره

اصلا نگران نباش به هییییچ وجه

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله حالش خوبه خوب میشه🤩نگران نباش اصلا بچه ها چون جوونن روند درمانشون خوب طی میشه❤ فقط ...

تک و تنهاس تو icu  مامانم پیششه ب پاش فیستول وصل کردن خودشم فک کنم فهمیده مریضیو...

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
خوب شدن؟ببخشید ما تازه فهمیدیم مشکل خواهرمو توروخدا یکم برام بگو

اره خاله ام خوب شده خداروشکر 

تا آخر عمر هرچندماه یک بارباید بره چکاپ 

سال۹۲سرطان سینه بود چند جلسه شیمی درمان کرد 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
2731
تک و تنهاس تو icu  مامانم پیششه ب پاش فیستول وصل کردن خودشم فک کنم فهمیده مریضیو...

عزیزم عیبی نداره اگه بفهمه

اگه شما روحیه اش رو حفط کنین هیچی نمیشه..

خود من اولین نفری بودم که فهمیدم سرطان دارم و روحیه ام رو حفظ کردم 

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
یک خانومی میگفت پسر داییش وقتی ۱۳ سالش بوده ۲تا سرطان همزمان باهم داشته یکیش خون بوده اون یکی دیگشم ...

هعی خدا مرسی گلم دلم خونه مرسی یکم روحیه دادی برتی مام دعا کن این مرحله سخت زندگی بگذره بیاد خونه

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
2740
هعی خدا مرسی گلم دلم خونه مرسی یکم روحیه دادی برتی مام دعا کن این مرحله سخت زندگی بگذره بیاد خونه

به خدا میگذره 

واسه منم گذشته این روزا

انشالله حالش خوب میشه اصلا نگران نباش❤💋

حتما دعا میکنم پیش امام رضا🤩

عزیزم عیبی نداره اگه بفهمه اگه شما روحیه اش رو حفط کنین هیچی نمیشه.. خود من اولین نفری بودم که فهم ...

عزیزم ❤

چند کقته اگ ناراحت نمیشین ...بیمارستان بستری شدین؟

عزیزم ❤ چند کقته اگ ناراحت نمیشین ...بیمارستان بستری شدین؟

من ۱۹ روزه حدودا که از جراحیم میگذره و گذروندم اون دورانو🙂

بله بستری شدم .

چه چطور متوجه شدین

دو هفته تو شهرستان دکترای مختلف رفته متخصص مغزو اعصاب رفته ...سرش درد میکرد اواخر حالت تهوع داشت یکم پاش گبود شده بوده من ازدواج کردم پیششون نبودم...دکترای احمق نمیفهمیدن میگفتن الرژیه

من ۱۹ روزه حدودا که از جراحیم میگذره و گذروندم اون دورانو🙂 بله بستری شدم .

ایشالا هرچ زودتر صحیح و سالم شین عزیزم شیمی درمانی چقد طول میکشه

ایشالا هرچ زودتر صحیح و سالم شین عزیزم شیمی درمانی چقد طول میکشه

بستگی داره چند جلسه دکتر بنویسه براش و فاصله هر تزریقش چقدر باشه

مامان من  ۱۵جلسه شیمی درمانی انجام داد،تا قبل عملش هر هفته

و بعد از عملش یک هفته درمیون

در مجموع ۹ماه طول کشید

2706