2737
2734
عنوان

روند شیمی درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 79 پست
دوست من دختر دوسال خوردش سرطان خون داره. دکتر گفته تا سه سال دیگه خوب خوب میشه

خداروشکر ایشالا همه مریضا خوب شن...کجا هستن 

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخته حق داری ولی بچه‌ها زود خوب میشن.

خدا کنه 

دعا کن 

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم
براش حمد شفا خوندم گلم 

مرسی 😔

2731
چی درد داره کجاشون بمیرم الهی کاش من ب جاش میگرفتم

بدن درد 

(بستگی به دارو داره)

ولی سعی کنید روحیتون قوی باشه 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
بدن درد  (بستگی به دارو داره) ولی سعی کنید روحیتون قوی باشه

ببخشید شما راجب سرطان اطلاعات دارین؟

2738
اصفهانیم  ولی دقیقا نمی‌دونم کجا درمان میکنه

ممنون 😔

من خودم چندتا از خانوادم درگیر سرطان بودن

خوب شدن؟ببخشید ما تازه فهمیدیم مشکل خواهرمو

توروخدا یکم برام بگو

عزیزم انشالله حالش خوبه خوب میشه🤩نگران نباش اصلا

بچه ها چون جوونن روند درمانشون خوب طی میشه❤

فقط لطفا اصلا جلوش گرفته و ناراحت نباشین همش بگین بخندین برقصین🤩

روحیه اش رو حفظ کنین و بهش انرژی مثبت بدین درست میشه❤❤❤❤مطمئن باش.

همیشه دوست داشتم از این آدمای درونگرای مرموز و خفن باشم که همه در عَجبند که این توی زندگیش چی داره میگذره؟ ولی متاسفانه یه برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم تا یه شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم🤐🥴
2706