2733
2739
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26103 بازدید | 471 پست
یه مکالمه غمگین دیگه تقریبا دو ماه پیش یکی از فامیلامون واسه مشکلی بیمارستان بستری بود زنگ زدم حالشو ...

چه اتفاقی برا برادرتون افتاده الان حالشون چطوره مشکلشون چیه

رسیدن بهش سخته ولی من خیلی قوی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داداشم میخواد الان بره  پر بغضم🥺🥺🥺

خوشبحال داداشت که خواهری مثل تو داره

من خواهرم جشن گرفته بود گفت آخیش داری میری

به آغوش معشوقه هیتلر فکر میکنم ...که چگونه آنهمه نفرت را به عشق تبدیل کرد ❤ 

اسی اسم کاربریت اسم واقعیته؟

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

رفته بودم خونه ی عموم . میخواستم باهاش عکس یادگاری بگیرم بزارم توی البوم ، گفتم ولش کن دفعه ی بعد عکس میگیرم.  هفته ی بعدش مامانم زنگ زد گفت عمو فوت کرده 😔 بچگی هام کلی خاطره داشتم توی خونه شون 😔

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2738

تابستونی خواستم برم خونه مامان بزرگ پدریم 

مامان و بابام نداشتن 

رفت و آمد نداشتیم با مامان بزرگم 

تابستونی گفتم شما نیاید من خودم می‌خوام برم 

نداشتن برم 

آبان ماه امسال کرونا گرفت فوت کرد 

مامان و بابام رو هیچ وقت به خاطر این کارشون نمیبخشم 

چقدر التماس کردم بزارید برم 

آخرم نداشتن و حسرتش تو دلم موند 

همین الان هم یادش افتادم گریه افتادم 

پدرم:کجا میری بمون بذا شوهرت بیاد اینجا شام بخوریم بعد برو. 

من:نه باید برم من ک از صبح اینجا بودم.فردا باز میام.

پدرم:عیب نداره فردام بیا ولی الان نرو.

من:ن باید برم شوهرم بیاد خونه ببینه نیستم ناراحت میشه.

دیگه پدرمو ندیدم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢💔💔💔💔😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

دل من هواتو کرده🤕

۶_۷ سال پیش به بهترین  و صمیمی ترین دوستم  پیام دادم 

( فردا بازم بهت پیام میدم عزیزم . )

و دیگه برای همیشه گمش کردم 🙂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706