2733
2739
عنوان

غمگین ترین مکالمه ای که داشتین چی بوده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26109 بازدید | 471 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا به دل دل مادرتون صبر بده سخته واقعا 

ممنونم. بله واقعا سخته الان ۳ ساله روز تولدش اجازه نمیده هیچ کدوم از ما خونش بریم و از صبحش میره پیش داداشش سر خاک تا غروب بابام با التماس و تماس های ما برش گردونه. دایی جوونم ۲۶ سالش بود فقط

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
2731
ممنونم. بله واقعا سخته الان ۳ ساله روز تولدش اجازه نمیده هیچ کدوم از ما خونش بریم و از صبحش میره پیش ...

حق دارن منم پدرم جوون فوت کرده عمم ثانیه ای از ذهنش نمیره بیرون کل خونش پر ازعکس ی پدرمه

2740

هفده سال پیش نه سالم بود داشتم نقاشی می‌کشیدم حواسم به داداشم نبود ماژیکامو گذاشته بود دهنش مامانم دعوام کرد چرا مواظب نبودی بعد داداشم بوس کردم دستو صورتشو شستم بعد از یه ساعت مامانم میخواست ببرتش دکتر سرما خورده بود چقد آنی آنی کرد موقع رفتن چقد بای بای کرد 😭😭😭

آخرین حرفهای برادرم بود😭😭😭😭😭😭😭😭

ای خداااااا😭😭😭😭😭😭

همه چی تموم شد بخاطر پیمانم بهمون رحم نکردی😭😔
حق دارن منم پدرم جوون فوت کرده عمم ثانیه ای از ذهنش نمیره بیرون کل خونش پر ازعکس ی پدرمه

روح پدرتون شاد 🌹🌹خیلی سخته خیلی..

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
ممنونم. بله واقعا سخته الان ۳ ساله روز تولدش اجازه نمیده هیچ کدوم از ما خونش بریم و از صبحش میره پیش ...

دایی منم جوون بود مثل بچه مامانم بود اتفاقا اونم سالگرد ازدواج مامانم فوت کرد یادمه آلبالو پلو داشتیم مامانم واسه سوپرایز برای ناهار بابام پخته بود ولی بابام دیر کرد مامانم قهر کرد باهاش هرچی زنگ زد جواب نداد تا اینکه ساعت ۶ دوستامون اومدن یهو خونمون الهی بمیرم هیچوقت یادم نمیره مامانم وقتی فهمید چطوری خورد زمین با دوتا زانو 😭🌙

🌙☀️☁️⛅⛈🌦🌧🌨🌩🌪🌫🌬❄

شب عروسیم زن عموم کنارم نشسته بود وقتی میخواستم برقصم کفشم پاشنش بلند بود خواستم عوض کنم اون یکی که سیاهه رو بپوشم زن عموم گفت نه عروسی نباید سیاه بپوشی دو هفته بعدش فوت شد خیلی دلم براش تنگ شده الان ۵ ماهه فقط ۳۳ سالش بود

دختر با این تاپیکت اشکامو سرازیر کردی 

رسیدن بهش سخته ولی من خیلی قوی ام