2733
2739
عنوان

چرا من اینجوریم؟

302 بازدید | 23 پست

همش حس میکنم مادر بدی ام 

حس میکنم به دخترم نمی‌رسم 

ما وضع مالی مون معمولیه، ولی خب شده از خرج و مخارج خودمون بزنیم واسه دخترم کم نمیزارم 

همیشه لباس خوب براش میخرم 

و اسباب بازی و هرچی بخواد و در حد توانمون باشه میگیریم 

مثلا هرروز سعی میکنم میان وعده آجیل و چیزای مقوی بخوره 

غذا هم سعی میکنم حتی اگه واسه خودمون حوصله نداشته باشم واسه اون یا مرغ یا گوشت هرروز  درست کنم براش 

ولی لامصب نمیخوره یا کم میخوره و بیشتر سیب زمینی و این چیزا میخوره

یه بار که نمیخوره تمام حس های بد می‌ریزه تو وجودم ، میگم من مادر بدی ام، حتما غذای خوبی درست نکردم، حتما مواد غذایی مورد نیاز به بدنش نمی‌رسه 

بخدا دارم دیوونه میشم 

من همه جوره به فکرشم ، و تلاش میکنم ولی حس میکنم کافی نیست 

کسی می‌فهمه حالمو؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
مثلا خورشت و برنج میزارم ، فقط سیب زمینی خالی میخوره  نمیتونم حس اون لحظه مو توصیف کنم ولی بخد ...

شما دیگه داری خوتو نابود میکنی بیشتر بچه ها اینجوری هستن و بعد درست میشن ربطی به اینکه شما مادر خوبی نیستی نداره غذاهایی که دوست داره درست کن بیشتر کم کم بزرگ شه درست میشه کم حساس باشین بیخود واقعا بیخوده این حس که بهتون دست میده 

منم اینجوریم، بخدا تو عذابه آدم

درک میکنم واقعا، بچه من فرزند خونده است عذاب وجدان و حس مسولیتم هزاربرابره، همش فکر میکنم امانت خداست خوب نمیرسم بهش یا لیاقتشو ندارم، اصلایه وضع بدیه همش عذاب وجدانه

لایکدونم سوخته لطفا لایک نکنید🙏
دوسال و نه ماه

عزیزم من قلم گوسفند و با گوشتش گذاشتم یه شب تا صبح پخت بعد با میکسر زدم خوب میکس شد، بعد ریختم تو قالب یخ و کذاشتم فریزر، هرروز کته درست میکنم یکی دوتا قالبش رو میندازم توش، تا شب دیگه گرسنش نمیشه ، 

لایکدونم سوخته لطفا لایک نکنید🙏

چرا عذاب میدی خودتو عزیزم ربطی ب غذاهات نداره دخترت یا بد خوراکه یا کم خوراکه.و هنوز کوچیکه خب نمیشه ناراحت شد یا رو رفتاراش حساس شد حتما سیب زمینی دوس داره شاید مرغ و گوشت دوست نداره چیزای دیگم امتحان کن غذای بدون گوشت. یا ابکی یا برنجی بالاخره هرمدل غذایی. خوش خوراکی یا کم خوراکی گاهی ب شخصیت خوده بچس.

♥️🥰 صَد سال سفر کَردم 💖عاشِک نشدم من 🎊 یک بارَه تَرا دیدم و دیوانَه شدم ♥️😍دِل تَرا داتَه😢😋 داتَه بَندَر آزادا😍 تو بَلِه دلبر. دلبر نَههِ مَنی یادا🥺♥️ بی تَرا ساعَتی . ساعَتی دل نَبی راحت 🥺💖 نیست مَنی لونتا☹️لونتا کَندَگ حاجَت🎉♥️  کولیگ بَیا صد بَر پَه تو من مِرَه 💖🥰گل مَنی  پَیمی تو چینچو رد داتَه🥺 
2706