2737
2739
عنوان

رفتار تو مهمونی های که رفتید پشم ریزونش رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 6447 بازدید | 128 پست

یبارم رفتم خونه جاریم با اصرار برادر شوهرم البته بزور مارو برد منو شوهرم و بچهام بعد برا ناهار مادر جاریم دوتا دیگ برنج پخته بود اونوقت سر سفره برا منو شوهرم نصف کفگیر اورد برا هرکدوممون اونوقت برا خودش و شوهرش بشقاب رو عین کوه کرده بود پر برنج منکه با دوتا بچهام اصلا نخوردم حتی یه قاشق فقط به بچهام میدادم اخرم چندتا قاشق رو دادم به شوهرم خورد چون میدونستم گشنشه و داشت منو نگاه میکرد از اون روز دیگه نرفتم خونشون برا وعده غذایی حتی اگه دعوت کنن😐

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

ما هم از این فامیلا زیاد داریم. خدا رو شکر به خاطر کرونا باهاشون، رفت و آمد نداریم با اینکه خیلی مهمونی دادن و مهمونی رفتن رو دوس دارم. 

ما خودمون وضع مالی متوسطی داریم ولی همیشه بهترین پذیراییها رو داشتم ولی متاسفانه اکثر فامیلامون که پولدار هم هستن خیلی خسیسن جوری که بال و گردن و استخونای مرغ رو جلوی مهمون‌ میذارن غذا خیلی خیلی کم میپزن حالا اینا خوبه بی احترامی و بی ادبی و پررویی شون قابل تحمل نیست. همیشه خدا هم ازمون توقع دارن

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرشو کنید سه نفر با نصف کفگیر برنج😟

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
2728
وا چرا اینجوری کرده😕 تف سربالاست هیچی هم نمیشه گفت

اخلاقشه اگه فامیلای شوهر سال یه بارم خونش برن همین طوری رفتار میکنه الانم میرم یه ساعتی خونشون میشینم میرم خونم اونم فقط بخاطر داداشم اونم دیر ب دیر

خب شوهر شما میشه داداشش یعنی فامیل خودش که😐

خوب دردم از همینه دیگه خودش پرو پرو زنگ میزنه ب شوهرم ک امشب میایم خونتون بعد ما ک بریم اون عصبانی میشه وقتی میان خونم من اصلا بی احترامی بخاطر داداشم نمیکنم 

اره بخدا یه روز منو خواهرم رفته بودیم خونه مادرم بعد خالم از یه شهر دیگه اومد بود شب مهمون بودن خونه ...

چقدر بد😵

2740