2737
2739
عنوان

حقوق من بعد از یکسال کاری

119 بازدید | 2 پست

من یه مدت تو یه شرکت کار میکردم با حقوق 1/5 خلاصه خورد به کرونا اینا شرکت بهم گفتن دیگه نیام  خلاصه یه مدت بیکارو بی عار تو خونه بودم تا یه روز تو خونه با مامانم بحثم شد و  خواستم جدا بشم و یه کار خوب اداری تو یه شهر دیگه پیدا کردم و رفتم اما بعد  خواهرم که دفتر مهندسی داره  بهم گفت بیا تو دفتر خودم کار کن

خلاصه برگشتمو رفتم تو دفترش به عنوان کارآموز مشغول به کار شدم  خواهرم سرش شلوغه و حوصله زیادی هم نداره  آموزش بده بهم  اینم اضافه کنم قراره استخدام رسمی بشه و بره یه شهر دیگه و یجورایی من بشم جانشینش   

از وقتی اومدم کار زیادی بهم یاد ندادن و اکثر کاراشون رو خودشون انجام میدن

درامد دفترشون هم بد نیست از 10 میلون تا 40 50 میلیون  ماهانه درامد داشتن 

تو این 12 ماهی که بودم هر ماه دارن بهم ماهی 500 الی 600 میدن

این ماه درامد دفتر 60 م بود  ولی حقوقی که بهم داد 480 هزار تومان

ینی امروز میخوام منفجر بشم از  اینکه حتی 1 درصد هم سهم من نیست از درامد

از اینکه خواهرم اصلا به فکرم نیست  و از این همه پول مقدار خیلی ناچیزی بهم میده

ازش گله نکردم تا الان چون دلم نمیخواد بگه اومدم بهش لطف کردم حالا برام شاخ شده ولی منتظر میمونم تا از دفتر بره و خودم شروع کار جدیم رو استارت بزنم

ولی خب تو این مدت همیشه هشتم گرو نهم بوده  و  سعی میکنم با این پول کم اصلا خرج نکنم  همین چند هفته پیش شلوار لی میخواستم بگیرم زیر 300 پیدا نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘