2737
2734
عنوان

به نظرتون چی میشه که یه مرد از گریه افتادن زنش

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 35 پست
اره درسته ولی من کلان جلو دیگران دیگه اشک نمیزم حتی مادر و پدرم فقط تو تنهایم میتونم زار بزنم خودمو ...

منم ترجیه میدم جلو بقیه قوی باشم. چون کوچیک ک بودم اینطوری نبودم . همه میگفتن بهم زود رنج. اذیت میشدم. و الان اصلا گریه ام نمیگیره جلو بقیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا ک کلا رو اعصابند. اعصاب نمیذارن برا خانما. ما هم مجبوری گریه کنیم خالی بشیم😅😅

وقتی یه زن گریه میکنه مرد غرورش بهم میخوره انگاری که نتونسته کاری بکنه برا همین بهم میریزه

کاربر آقا هستم                                               خوشا دردی که درمانش تو باشی...                    
2728
همینطور ک شما آقایون وقتی خیلی ناراحتید عصبی میشید یا اینکه میرید تو خودتون و این مسئله توی ذاتتون ه ...

درسته ، گریه واکنش طبیعی است و تو خانم بیشتر اتفاقاً جلوگیری از گریه می‌تونه عوارض بدی داشته باشد و توصیه پزشکی هم هست که در زمان اندوه گریه کنید ، من منظورم به این خانم های است که اصطلاحا اشکش دم مشکش است ، وگرنه حق با شماست