2726
عنوان

به نظرتون چی میشه که یه مرد از گریه افتادن زنش

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 35 پست

بستگی داره. شاید ذاتا سنگدله. شاید زنه بارها الکی گریه کرده دیگه باورش نمیکنه. شاید هم دیگه علاقه ای بهش نداره.

هرچی هست چاره اینه که دیگه غرورت رو جلوش نشکنی و اصلا گریه نکنی.

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم ها کلا از اینکه یه نفر یه خاطر کار بدشون گریه کنه عصبانی میشن. چون تحمل بد دونستن خودشون رو ندارن. دلایل دیگه ای هم می تونه داشته باشه. مثلا گریه خانمش رو حقه بدونه. یا از سر ضعف بدونه. 

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
2728

من که اگر زنم گریه کنه اینقدر عصبی میشم که کار رو خرابترش میکنم ، خلاصه مردا باید با عقل پیش ببرن  زندگی رو و اگر چیزی این قدرت فکر کردن و منطق رو مختل کنه ضررش برای خانواده است نه فقط شوهر پس خانما لطفاً رو مخ شوهرا نرید البته مردا هم پاک بی گناه نیستن دانسته یا نادانسته گندهایی میزنن ولی با صحبت آروم و احترام به  مشکل زود تر حل میشه تا گریه زاری  

من که اگر زنم گریه کنه اینقدر عصبی میشم که کار رو خرابترش میکنم ، خلاصه مردا باید با عقل پیش ببرن&nb ...

همینطور ک شما آقایون وقتی خیلی ناراحتید عصبی میشید یا اینکه میرید تو خودتون و این مسئله توی ذاتتون هست خانوما هم گریه کردن توی ذاتشونه. قصدشون این نیست ک شما رو اذیت کنند. فقط میخوان خودشون آروم بشند. حالا شما آقایون لا اقل نمیرید آرومشون کنید دیگه نیش و کنایه بارشون نکنید. هیچ کس نمیتونه ویژگی ذاتیش رو تغییر بده

شوهر من کلان ناز کشیدن زیاد بلد نیست خیلی مهربونه ولی من زر زروم تازه عروس ک بودم هی گریه میکردم تا نازمو بکشه اون اول نمیزاشت گریه کنم یکم ناز میکشید الان خیال راحت میخابه ها یعنی حرص میخورم ها واییییی

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

من وقتی که کارد به استخونم برسسه گریه میکنم الکی گرریه نمیکنم اشکم دم مشکم باشه پسرشوهرم اهمت میده 

وقتی گریه میکنم از ته دله جوری کهه خودمم دلم برا خودم میسوزه بدحور😔😔

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
همینطور ک شما آقایون وقتی خیلی ناراحتید عصبی میشید یا اینکه میرید تو خودتون و این مسئله توی ذاتتون ه ...

اره درسته ولی من کلان جلو دیگران دیگه اشک نمیزم حتی مادر و پدرم فقط تو تنهایم میتونم زار بزنم خودمو بزنم داد بزنم تا اروم بگیرم تو موقعه گریه کردنم با خدا حرف میزنم داد میزنم ها افتضاح 

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

بعضی خانمها سر چیزای الکی گریه میکنن واینقدر این کارو تکرار میکنن که دیگه لطفشو از دس میده و مرده زده میشه 

من خیلی کم پیش میاد گریه کنم واسه همین تا حالم گرفته باشه یا گریه کنم همسرم میفمه که قضیه جدیع ودرکم میکنه

من یه دختر کوردم😍یه دختر نجیب وبااصالت ماد🌺نه باحجاب و نقاب عرب سروکار دارم و نه باعریان پرستی غرب🤗
2706