2733
2734
من بهتر شدم. و باید ادامه بدم. من کورتن میخورم.

خدارو شکر.پس میشه هم کورتون بخوره هم اونو ادامه بده.ویزیت و دواش چقدره هربار؟

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله. در ابتدا میگن کودتن قطع نشه. بعد کم کم  میگن کم کنند. من یکبار رفتم کلا شد ۸۰ تومن.

ممنون.ایشالا که کاملا خوب بشین برا همسر منم دعا کنین

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
2731
سلام روزتون بخیر. من تقریبا ۱ ماه هست . طب همیوپاتی رو شروع کردم. و خیلی بهتر شدم. و دارم ادامه میدم ...

سلام عزيزم، خوبين؟ براي من رو گردنم  ب سمت فك ام لكه هاي ليكن پلانه، شما لكه هاتون با هوميوپاتي كم رنگ شد؟ من خيلي ناراحتم همش دارم با كرم پودر لك ام رو ميپوشونم ، حتي كنار لبم هم حس ميكنم يدونه هست اما كمرنگ تر، تورو خدا اين دكتر موثر بوده رفتين واقعا؟

سلام عزيزم، خوبين؟ براي من رو گردنم  ب سمت فك ام لكه هاي ليكن پلانه، شما لكه هاتون با هوميوپاتي ...

سلام . ببینید همینکه شما جلوی لکه های بیشتر رو بگیرید یعنی یک قدم مثبت!  لکه های قدیمی ، خودشون کم کم قهو  اهای کمرنگ میشن . ولی من روی اون لکه ها هرشب کرم ترمیم کنندهخ aven  میزنم و خیلی کمرنگ کرده و هنوز ادامه میدم . همیوپاتی باعث میشه لکه های جدید خیلی کم بزنین و این یعنی نکته مثبت

من بچه بودم داشتم خوب شد

عزیزم مال شما چه مدت طول کشید تا خوب شه؟ از چه نوعی بود؟ مال من از نوع نادرش که توی کشاله رانم به ثورت لک کبود هستش ، مال شما دیگه بر نگشت یا عود نکرد؟ بخدا خیلی استرس دارم‌

من سه ساله لیکن پلان دارم از سن 18 سالگی مبتلا شدم 

دکتر بهم کوترون داد خوب جلوشو گرفت ولی مدت مصرفمو خیلی بالا  برده بود باعث شد بیشتر بدنم از جمله کنار سینه و پهلو و باسـن پاره بشه طوری  که گوشتم دیده بشه بعدها متوجه شدم عوارضش زیاد داروی ایمینورال مصرف کردم کلا صبح تا شب سست بودمو همش میخوابیدم 

هنوزم باهاش درگیرم اصلا خوب شدنی نیست بعضی وقتا خجالت میکشم بیماریمو به کسی بگم واقعا خسته شدم طوری که بفکر خودکشیم دیگه اه

سلام قبلا توی سرم بود بصورت جوش که وقتی درمان کردم لک هاش موند ولی به مرور زمان و ادامه درمان از بین ...

سلام ببخشید روی سرتون زیاد جوش زد کجاهاش بیشتر وچجوری درمان کردین ودیگه بر نگشت؟

2706