2737
2734
همسرم تو بدنش پراکنده است ... تو دهنش هم الان زده ... دارم روانی میشم

حتمن ب پتخصص بیماری های دهان و دندوان مراحعه کنید چون درد ناک میشه و کل بافت دهانی کنده میشه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتمن ب پتخصص بیماری های دهان و دندوان مراحعه کنید چون درد ناک میشه و کل بافت دهانی کنده میشه 

با سلام، خانم دکتر شنیدم فلز یا همون آمالگام برای بیماری خوب نیست درسته؟ چندتا دندون پرکردم اگر اینطوره همه را بکشیم 

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
با سلام، خانم دکتر شنیدم فلز یا همون آمالگام برای بیماری خوب نیست درسته؟ چندتا دندون پرکردم اگر اینط ...

نه عزیزدلم اصن ربطی نداره اون قصیش فرق داره یسیریا به امالگام حساسیت میدن علائمشون داخل دهان مث لیکن پلان میشه ولی اونایی ک لیکن دارن ب امالگام حساسیتی ندارن ...لیکن پلان دهانی باید برید پیش متخصص بیماری دهان تا براتون دارو بده دردش کمتر شه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2731
نه عزیزدلم اصن ربطی نداره اون قصیش فرق داره یسیریا به امالگام حساسیت میدن علائمشون داخل دهان مث لیکن ...

خانم دکتر گل، دکتر زیاد رفتم، ولی فقط یه مقطعی بهبود نسبی پیدا میکنه بعد مجددا آفت دهان زیاد میشه، هیچ کاری نمیشه کرد از دست سربازای خودی هم خنجر میخوریم مثلاً باید با دشمن تن ما بجگند ولی دیوانه وار به ما صدمه میزنن، قسمت ما از این دنیاست خدا را شکر 

خانم دکتر گل، دکتر زیاد رفتم، ولی فقط یه مقطعی بهبود نسبی پیدا میکنه بعد مجددا آفت دهان زیاد میشه، ه ...

آخرش مرگه چه سالم چه مریض، دار داره فانیه 

نه عزیزدلم اصن ربطی نداره اون قصیش فرق داره یسیریا به امالگام حساسیت میدن علائمشون داخل دهان مث لیکن ...

ممنونم از حسن توجه وحساسیت شما، کاش همه مثل شما با اخلاق و نیکو سرشت بودند، بهترین ها را براتون آرزو میکنم 

خانم دکتر گل، دکتر زیاد رفتم، ولی فقط یه مقطعی بهبود نسبی پیدا میکنه بعد مجددا آفت دهان زیاد میشه، ه ...

بعله عزیزم متاسفانه بیماری خودایمنی هسش ولی درمان رو ادامه ندید عود میکنه 

2738
ممنونم از حسن توجه وحساسیت شما، کاش همه مثل شما با اخلاق و نیکو سرشت بودند، بهترین ها را براتون آرزو ...

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم ولی حواستون باشه یسیری از همکاران ک درشان پزشک بودن نیسن از این قضیه سواستفاده میکنن و اقدام ب برداشتن امالگام و کامپوزیت دوباره میکنن ک فقط از مریض پول هنگفت بگیرن

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم ولی حواستون باشه یسیری از همکاران ک درشان پزشک بودن نیسن از این قضیه سو ...

خانم دکتر عزیز شما با بیمه نیروهای مسلح کار میکنید، آدرس بدید بیام پیش خودتون خانواده را هم بیارم اگر هزینه هاش کم باشه چون بیمارستان هزینه کمی داره ولی خیلی معطلی داره نوبت های چند ماهی میدن 

خانم دکتر عزیز شما با بیمه نیروهای مسلح کار میکنید، آدرس بدید بیام پیش خودتون خانواده را هم بیارم اگ ...

خصوصاً بیمارستان تخصصی 600ارتش 

خانم دکتر عزیز شما با بیمه نیروهای مسلح کار میکنید، آدرس بدید بیام پیش خودتون خانواده را هم بیارم اگ ...

تواین زمونه انسان بودن سخت شده، گرفتاری، مشکلات و هزار جور درد و مرض دیگه، شاید واقعا مقصر هم نباشند، پول تجهیزات و مواد اولیه گرون و کمیاب هست، ولی از لحن شما مشخص است که شریف و متعهد هستی و بجز خودت به دیگران هم فکر میکنی، خدا به کسب و کارت برکت بده، همیشه مهربون و دستگیر باش خدا خیلی بزرگه و توی تخیل هیچ کس نمیگنجه، متشکرم 

🙏🤗🌹

عزیزم من هنوز دانشجوام دانشجو سال 5امم شما میتونید به دانشگاه دندونپزشکی استان خودتون مراجعه کنید کدوم شهرید ؟؟

عزیزم من هنوز دانشجوام دانشجو سال 5امم شما میتونید به دانشگاه دندونپزشکی استان خودتون مراجعه کنید کد ...

توی تایپکتون نوشته بودی تهران هستید برا همین گفتم، انشاءالله با موفقیت فارغ‌التحصیل بشی و با همین روحیه خوب به همنوعان خودت خدمت کنی و برکت از خدا میخوام برای شما 

توی تایپکتون نوشته بودی تهران هستید برا همین گفتم، انشاءالله با موفقیت فارغ‌التحصیل بشی و با همین رو ...

قربونتون عزیزم احتمالن استباهی شد من زنجان درس میخونم عزیزم بازم سوالی داشتید در رابطه با دندان درخدمتم 

2706