2737
2739
عنوان

تروخدا بدنتون دوست دارید زایمان طبیعی انجام ندین!!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62459 بازدید | 1536 پست
میگن هر پزشکی سزارین نمیکنه حتما باید دلیل قانع کننده داشته باشی مثل مشکل دیسک کمر یا هرچیز دیگه&nbs ...

سزارین برای دکترا راحتتره ولی قانون اجازه نمیده بهشون

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم هفت ماهشه کمکی ندارم دخترم دوماه دیگه چهارسالش تموم میشه تا بزرگتر نشدن من نمیرم کمکی ندارم

منم کمک ندارم بچه اولم حدود۵ساله دومی وقت عملم میشه ۴ماهه ولی میخوام عمل کنم توکل بخدا

همسرم چن روز خونه میمونه همین ولی تو نگه داشتن جفتشون خیلی کمکه فقط میمونه غذا اونم توکل بخدا

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2728
از اون حرفا بود😐من دو بار سزارین شدم بچه هام سالم سالم خداروشکر  تو طبیعی ممکنه موقع کشیدن بچ ...

موافقم من طبیعی بودم استخوان ترقوه بچم ترک برداشت سه روزگیش بردیم عکس گرفتیم فهمیدیم ،😐😐و ۱۸ساعت زایمانم طول کشید چون بچه کیسه آبش ترکیده بود و سخت از کانال زایمان خارج شد البته من نمیگم صددرصد کدوم بهترن تو فامیل داشتیم دختر خالم مث آب خوردن زایمان طبیعی کرد و خواهر شوهرم با سزارین خیییلی سختی کشید من تجربه خودمو گفتم

بدن ادمها متفاوته و نمیشه نسخه کلی برای همه بست ولی حتی اگه رفتید دکتر و طبق معاینات و سونو بهتون طبیعی زایمان کنید خواهشا نرید بیمارستان دولتی و زیر دست ماما حتما برید خصوصی تا زایمانتون رو متخصص زنان خودتون انجام بده خیلی بین این دو تا تفاوت هست و من خودم همینکار رو کردم و خیلی راضیم 

2738

منی که تجربه هر دو رو دارم میگم سزارین در برابر طبیعی بهشته

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
بر اساس یافته‌های محققان، نوزادانی که به روش سزارین از مادر متولد می‌شوند، در دوران جوانی و نوجوانی ...

من توهفته ۴۱ بعد ۲۴ساعت درد سزارین شدم😪

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

منم خداروشکر از طبیعی راضیم با اینکه هر دو زایمانمم خیلی درررررررد کشیدم و سنمم کم بود 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

منم بخاطر سزارین اونم در شرایطی که بهترین دکتر رو داشتم و بهترین بیمارستان خصوصی بودم کلی مشکل دارم و دو بار دیگه هم عمل شدم .پس منم بگم مردم سز نکنن 😐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706