2733
2739
عنوان

تروخدا بدنتون دوست دارید زایمان طبیعی انجام ندین!!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62458 بازدید | 1536 پست
واا پس چرا ب من گفتن حداقل۶ماه باید بگذره ک رحم برحالت طبیعی برگرده 😐

نه اشتباه کردن من اگه خواهرم نبود میگفتم لابد اون درسته دیگه

البته میگم واژنشو جراحی کرد شاید شما رحمتو میخواستی جراحی کنی؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

من نمیدونم اینجا چرا بعضی ها باهم درگیر شدن سر طبیعی و سزارین،هرکدوم هم میخان بگن فقط من درست میگم!!! طبیعی یا سزارین کاملا به شرایط هرکس بستگی داره،هیچ کدوم خوب یا بد مطلق نیستن هرکدوم هم عوارض خودشونو دارن. من زایمانم طبیعی بود منتها زایمان القایی با امپول فشار و زایمانم هم فوق العاده سخت بود کلی هم بخیه خوردم البته اپیدورال کردم وگرنه از درد میمردم و الان  اون دنیا بودم چون درد طبیعی واقعا غیرقابل تحمله 😁تازه بچه رو هم با فورسپس درآوردن یعنی انگار تصادف کرده بود بیچاره اما با همه اینها از طبیعی راضی هستم و نمیخاستم سز بشم هرچند چون قلب بچه رفت پایین بهم بی حسی سزارین زدن که اورژانسی سز کنن ولی دیگ لحظه اخر دکتر بچه رو درآورد درحقیقت آش نخورده و دهن سوخته شدم .😩😢

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اشتباه کردن من اگه خواهرم نبود میگفتم لابد اون درسته دیگه البته میگم واژنشو جراحی کرد شاید شما ر ...

من حاضر بودن تو بیمارستان هرعملی کنم ولی از چن نفر پرسیدن برای افتادگی رحم گفتن بزار رحم برکرده ب حالت طبیعی بعد عمل کن حتی کسی زیبایی هم نگفت میشه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
من ک بچه اولم خیلی کم بود ولی بهداشت گغت باید شیر خودت باشه من شیرم کم بود سینم مثل پوست شده بود بچه ...

نه من شیرم چیکه میکرد ولی از بارداری گفته بود از شیر دادن خوشم نمیاد شیر خشک دادم بهش واقعا هم راضیم بدن مگه ویتامین داشت بخواد به بچه قوت بده استخونامم داغونه فک کن شیر میدادم داغون تر میشدم شیر خشک غذای کامله

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2731
من حاضر بودن تو بیمارستان هرعملی کنم ولی از چن نفر پرسیدن برای افتادگی رحم گفتن بزار رحم برکرده ب حا ...

افتادگی رحم شاید فرق میکنه چون خواهر من افتادگی نداشت واژنش خیلی باز بود که تنگ کردن با عمل

خوشبحالتون

شاید اینجا مسخره کنند من وقتی زایمان طبیعی انجام دادم انگار خودم هم تازه متولد شدم حسی راتجربه کردم که بهترین حس دنیا بود احساس کردم پاک پاک هستم وتازه پا به دنیا گذاشتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من نمیدونم اینجا چرا بعضی ها باهم درگیر شدن سر طبیعی و سزارین،هرکدوم هم میخان بگن فقط من درست میگم!! ...

واقعا برای شما خیلی سخت بود.خداروشکر هردو خوب بودین

نه من شیرم چیکه میکرد ولی از بارداری گفته بود از شیر دادن خوشم نمیاد شیر خشک دادم بهش واقعا هم راضیم ...

اره منم راضیم.ولی فقط بچه دومم کدشیر خشکی شد چون مدام خونواده همسرم میبردن پیش خودشون وابستگی نداره ب من  کوچکتر بود واویلا اصلا من و هیچ حساب نمیکرد همین خیلی اذیتم میکرد

2738
بخاطر مشکلات و عوارضی ک پیش میاد بچه گیر میکنه تو کانال میمونه اکسیژن بهش دیر میرسه و باعث این مشکلا ...

من وقتی داستان زندگی تاتی جون که همه اصرار داشتن طبیعی زایمان کنه و سر یه بی احتیاطی کوچیک چندین ساله داره عذاب میکشه خوندم بیشتر به سزارین کردن خودم ایمان آوردم گرچه هیکلم بهم ریخت ،بنده خدا اون کاربر یه پسر خیلی خوشگل داره که دیر زایمانش کردن اکسیژن بهش نرسید فلج مغزی شد،یه دکتر احمق و یه قانون احمقانه زایمان طبیعی اجباری باعث شد یک عمر یه زن و یه بچه سالها عذاب بکشن و چون اینجا ایرانه حق مظلوم گرفتنی نیست و شکایت فایده ای نداره 

افتادگی رحم شاید فرق میکنه چون خواهر من افتادگی نداشت واژنش خیلی باز بود که تنگ کردن با عمل

باز خوب بود همونم جمع کنن خوبه.من نمیخام شوهرم فک کنه سنم بالا رفته یا بگم داغونم همیشه دوس دارم جوون باشم همین اتفاق و برای خودم چیز بدی میدونم تا میخام ی چیزی بگم شوهرم میگی پیر شدی دیگه تا تیکه از عمدمیپرونه منم بیخیال میشم

واا پس چرا ب من گفتن حداقل۶ماه باید بگذره ک رحم برحالت طبیعی برگرده 😐

ببين هم شما درست ميگي هم اون كاربر درست ميگه بستگي به دكتر داره بعضي از دكترها ميگن كه بايد رحم و واژن به شكل طبيعي اش برگرده بعد ميشه ترميم رو انجام داد چون دهانه واژن ملتهبه و كار تمييز درنمياد اما بعضي دكترها ميگن نه همون جا تو زايمان انجام بديم كه يكبار بخيه بخوره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
شاید اینجا مسخره کنند من وقتی زایمان طبیعی انجام دادم انگار خودم هم تازه متولد شدم حسی راتجربه کردم ...

چقه‌خوبه چنین حسی داشتین.ولی میگن زایمان طبیعی هم کناهات ریخته میشه شاید بخاطر اونه این حس پاک بودن ب ادم دست میده

2706