2737
2739
عنوان

شوهرم زد دستم گوشی افتاد زمین 😭

5731 بازدید | 84 پست

داشتم سر به سرش میزاشتم، میخاستم یکمی باهم حرف بزنیم روز جمعه ای، همش سکوت کرده بود، ازش فیلم میگرفتم میگفتم بگو دورت بگردم، بگو تا برم، هی میگفت اه برو اون ور نمیگم، 

آخرش محکم زد به دستم، گوشیم افتاد زمین، منم مثل بچه ها زدم زیره گریه، بعدم گوشیمو برداشتم با گریه  اومدم تو اتاق، گوشیم سالمه، 

بعدم چند دیقه بعد پاشد رفت بیرون، پیام داده که  عزیزم2 ساعت بعد میام بریم خونه بابات شام،(مثلا میخاد از دلم در بیاره؟) چیکارکنم؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

پاشم آرایش کنم به خودم برسم برم؟ یا بگم ناراحتم نمیرم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیام بده خونه بابای من رستوران نیست 

ایول 

خوب رو عصابش بودی  شیک و پیک کنان خودت غذا درست کن بگو خونه بخوریم

حوصله ندارم از ظهر سوپ داریم بشینم خونه همونو گرم میکنم 

2740

هیچی حاضر شو یکم سرسنگین باش ولی زود باهاش گرم بگیر دیدی خوبه

هرچقدر هم که گذشتتان آلوده باشد آیندتان هنوز حتی یک لکه هم ندارد💜🌌🌙زندگی هر روزتان را با تکه شکسته های دیروزتان شروع نکنید.!!💚🌱به عقب نگاه نکنید مگر اینکه چشم اندازی زیبا باشد.هرروز یک شروع تازه است.💛⭐هر صبح که از خواب بیدار میشویم،اولین روز از باقی عمرمان است.🌈یکی از بهترین راه ها برای گذشتن از مشکلات گذشته این است...❤️🍃که همه توجه و تمرکزتان را روی کاری جمع کنید که از خودتان در آینده برایش متشکر خواهید بود ! 💙✨

ساعت ۸ پاشید سرزده برید خونه ی بابات شام؟! 

این الان از دل درآوردنه؟! 

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
جواب پیامشو نده پاشو ارایش کن بهترین لباستو بپوش بهترین ارایشتو بکن ولی وقتی اومد باهاش حرف نزن بزا ...

جواب ندادم، قصدم همین بود آره،