2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برم بگم واسم بخره!🥺من عاشق وسایل فانتزی ام👀💜دیگه بزرگ نمیشم🤧🙈

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
باشه عجقم تولدم نزدیکه بهت میگم

تولدت مبااااارک 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

هووهوووووووووو قر تو کمرم فراوونه💃👯.

دیشدیری دیدین ماشالا دیشدیری دیدین ماشالا🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

اسمشون چیه؟

امام حسینم تو بهترین گنج منی❤️
2740
همچنین منم بزرگ نمیشم

عاقا من نامزدم فهمیده دیه نقطه ضعف دادم موقع های قهر یا عروسک میگیره یاوسایل گوگولی🤧🤝🏻

میخام کنار هم پیر شیم بمیریم🔗🧡                           دوری هر کیو تحمل میکنم اما دوریه ت رو ن:/                  آخه دوریت واسه قلبم خود درده🥲                                اسمم یگانست نامزدم بهم میگه یکدانه😁🤍رزمی کار👊🏻🤎آی ام خانوم مهندس👩🏻‍🔧👩🏻‍💻دانشجو👩🏻‍🎓خانم آقای مهندس👨🏻‍🔧💙این کاربر قابلیت تبدیل دوست پسر ب شوهر را نیز دارد😁😂دارای پنج سال سابقه با عشقم😎🙈و الان هم نامزدیم😁💜ب قول تتلو:من تو شب دوتا ماه دارم...اونم دوتا چشمای توعه👀✨ تو چنان در دل و و جان رفته ک جان در بدنی پسرعمو جونم🤓💛می‌خوام با تو دوباره بچگی کنم🧿❤️🥺از عمیق ترین نقطه قلبم دوستت دارم🤤🧡 چ حس قشنگیه تا خودمو شناختم از همون بچگی حس عشق ب تو،تو وجودم ریشه زد🌍💚
تولدت مبااااارک 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 هووهوووووووووو قر تو کمرم فراوونه💃👯.  دیشدیری دی ...

😄😄😄😄مرسی عزیزممممم تو اولین نفری هستی که بهم تبریک گفته حالا مونده باز 

اسمشون نرمالوئه

..........
😄😄😄😄مرسی عزیزممممم تو اولین نفری هستی که بهم تبریک گفته حالا مونده باز  اسمشون نرمالوئه

عاشقتم دخمل

تو هم مث من چیزای کیوت دوس داری

وای حتما میرم میخرم از این لامصبا

امام حسینم تو بهترین گنج منی❤️
عاشقتم دخمل تو هم مث من چیزای کیوت دوس داری وای حتما میرم میخرم از این لامصبا

اره من اصلا طرف برام لباس میگیره ...یا... اصلا ذوق ندارم

باور کن طرف ماشین برام بگیره اینقدر ذوق ندارم که برا اینا دارم

..........
2706