2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرمو چشم زدم خاک تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 21 پست
در آمدش بالاست کارمند و کارگر نیست که بگم نداره الانم پس فردا باید پول خواهرزاده مو میداد باز قاطی ک ...

اشکال ندارد بزار یه کم آروم بشه با ملایمت حرف بزن 

مردا کلا با ملایمت و نرمش باهاشون حرف بزنی راحت‌تر رام میشن، باید با پنبه سر برید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال ندارد بزار یه کم آروم بشه با ملایمت حرف بزن  مردا کلا با ملایمت و نرمش باهاشون حرف بزنی ...

با تندی حرف زدم قطع کردم دیرتر بزنگم چی بگم دقیقا تو رو خدا بگو پس فردا باید سه تومن پول خواهرزاده مو بده 

مگه شوهرت عابربانکه😐

چرا جدیدا اینجوری میکنه حرف من اینه چی شد تو این یه هفته برام سواله همیشه هر وقت میگفتم پول نه تو کارش نبود ولی جدیدا دق میده آدم و بعد یه پول خیلی سنگینی از مادرم دستشه سود اونم دیر میده تا الان نداده من اگر اون پول مادرم نبود طلاق میگرفتم صرفا بخاطر پولش موندم اونم داره قطع میکنه اگه اینطور باشه دیگه چرا باهاش بمونم از نظر جنسی هم که کلا صفر شده حالا اون جهنم نه بیزونی نه تفریحی نه گردشی ببین یه کلام فقط پوله منو نکه داشته اونم نباشه این زندگی کلا باید کات بشه 

2731
با تندی حرف زدم قطع کردم دیرتر بزنگم چی بگم دقیقا تو رو خدا بگو پس فردا باید سه تومن پول خواهرزاده م ...

نمی‌دونم که هر مردی قلق خودش رو داره
مثلا بگو من همیشه به خودتم گفتم چقدر وظیفه شناسی همیشه به فکر خرجی من بودی و خسیس بازی درنیاوردی مثل خیلی مرد ها، بالاخره هر مردی زحمت می‌کشه کار می‌کنه برای چی برای کی خب برای خانوادش دیگه، خب منم بالاخره نیاز داشتم به پول و اصلا انتظار نداشتم تو این گرونی ٢٠٠ بزنی چون واقعا چیزی با ٢٠٠ و ٣٠٠ اینا نمیشه خرید بازم ببخشید اگه از کوره در رفتم

بعد بگو راستی ... (قضیه پول خواهر زادت رو مطرح کن) 

نمی‌دونم که هر مردی قلق خودش رو داره مثلا بگو من همیشه به خودتم گفتم چقدر وظیفه شناسی همیشه به فکر خ ...

زنگ زدم بهش چند دقیقه پیش نرم شد گفت شب باز برات ۳۰۰ میزنم اون ۲۰۰هم پسر خاله ام گفتم بزنه بی پول نمونی میگه پسرخاله ام گفت همش سیصد دارم (خودش محل کارش خارج از شهره همراه بانک نداره) ولی بازم خوب شد دیگه میفهمه که من با یه قرون دوزارش کنار نمیام والا تو جز پول چی داری که دلم بهت خوش باشه آخه چه دلخوشی نو زندگی برام گذاشته کثافت