2726
عنوان

بچه ها شوهرمو چشم زدم خاک تو سرم

830 بازدید | 21 پست

همیشه هر کی میپرسید شوهرت چقدر بهت پول میده میگفتم هر چی بخوام هر وقت میگفتم پول بریز زیر ۵۰۰واریز نمیکرد الان چند روز پیش گفتم پول واریز کن ۲۵۰زد الان گفتم پول واریز کن ۲۰۰واریز کرد اعصابم واقعا بهم ریخته ست الان بهش بگم چرا اینقور واریز کردی؟میترسم عادت کنه هر سریع ۲۰۰ بزنه یعنی چی 

میگن از یه چیزی تعریف نکنید ها حکایت شوهر منه آخه ۲۰۰تومن؟؟؟؟من اصلا عادت ندارم اینجوری اونم میخواد فک کنم دیگه کم پول بده بهم بهش چی بگم به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگر خودت درآمد نداری حداقل یه ماهیانه اول ماه ازش بگیر من بدم میاد هی بگم پول بریز حس بدی بهم میده ...

استقلال مالی دارم ولی اونم گوه خورده وظیفشه که هر چی میخوام بهم بده مگه کم درآمد داره اصلا اینجوری نبود یه هفته ست اینجوری شده میخواد منو به پول کم عادت بده الانم از حرصم باهاش بحثم شد 

بهش مبلغ بگو فلان قد بزن عشقم

میگه نداشتم آخه من هیچوقت نمیگفتم چقدر بزن مگر در مواقع خرید همینجوری میگفتم برام پول واریز کن بخدا زیر ۵۰۰نمیزد الان یه هفته ست اینجوری میکنه کاش هی ازش تعریف نمیکردم 

استقلال مالی دارم ولی اونم گوه خورده وظیفشه که هر چی میخوام بهم بده مگه کم درآمد داره اصلا اینجوری ن ...

چی بگم والا 

از بس همه چی هی گرون و گرون تر شد مردا هم خسیس شدن 

چشم نزدی خودت بردی کف دست فک و فامیل گذاشتی اونام اومدن به شوهرت گفتن چخبره خرجی میدی زنت

به فک و فامیل که نه ولی تو نینی سایت یکی میپرسید چقدر شوهرتون بهتون بده میگفتم و به خواهرمم میگفتم من هر چقدر بخوام بهم پول میده آخه میگن از یه چیز مثبت زندگیتون نباید زیاد تعریف کنید😔😔

چی بگم والا  از بس همه چی هی گرون و گرون تر شد مردا هم خسیس شدن

در آمدش بالاست کارمند و کارگر نیست که بگم نداره الانم پس فردا باید پول خواهرزاده مو میداد باز قاطی کردم دعوا گرفتم اونم الان لج میکنه نمیده چه گوهی خوردما 

2706